Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másra hagynátok 3 napra egy...

Másra hagynátok 3 napra egy 2,5 éves gyereketek?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lett kimenni külföldre 3 éjszakára, de nem tudok a kicsivel menni, egyedul nevelem, eddig csak a nagymamanal aludt, ott minden rendben volt, jól érezte magát, de most nem tud, barátnőm felajánlotta, hogy lehet nála hétvégén. Onzonek és rossz anyának érzem magam, amiért elmegyek, és másra bízom. Ismeri azt, akihez megy. Nagyon félek, hogy ha történik vele valami, akkor nem én leszek vele. Bizom a baratnomben, de mégse a nagymamája. Egyedul nevelem, végre ki tudnék mozdulni. Ti mit tennetek? Engem megöl az aggodalom, pedig még el se mentem.

2018. jún. 7. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőnél semmiképpen, nagymamánál igen, ha a gyerek ott biztonságban érezné magát. Nem értem minek írtad ki a kérdést ha tudod, hogy megöl az aggodalom pedig még el sem mentél. Akkor nem menj.
2018. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hagynám másra úgy, hogy nem tudok rögtön hazaugrani ha baj van. Mi egyszer akartunk elmenni a férjemmel kettesben egy éjszakára, a mamáéknál hagytuk, de egy óra múlva hívtak hogy kórházba került. Ha külföldön vagyok és nem tudok rögtön rohanni hozzá, egész életemre lelkiismeret furdalásom lett volna. Így is az volt hosszú ideig.
2018. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én is max nagymamánál. Januárban volt 2,5 éves a kislányom, március végén voltunk 3 nap 2 éjszakát az apjával kettesben kiruccanni. Sosem volt még egy éjszakánál többet nélkülünk, de simán vette. Barátnőnél legfeljebb kipróbálhatod előre, hogy reagál, ha mondjuk ott kell aludnia. Meg aztán nem mindegy, mennyire ismeri, van, ahol a barátnővel többet találkozik a gyerek, mint a mamával.
2018. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem hagynám másra napokra. Mindig meg tudom oldani, hogy vinni tudjam magammal bárhova, ha ki akarunk kapcsolódni max 2 órára van a mamán ameddig mozizunk vagy hasonló. Tudtuk hogy mit vállalunk, nem is akarunk kibújni a feladat alól. Ha te úgy érzed, hogy ez helyes döntés hagyd ott nyugodtan. De jól érezni nem fogod magad mert már most aggodsz.
2018. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Simán, egy hétre is. Ettől még nem vagyok rossz anya.
2018. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Simán, egy hétre is. Ettől még nem vagyok rossz anya.


Gondolod te....nálam ez már bőven a rossz anya kategória. Csak nem értem, miért szültél gyereket ha nem akarsz foglalkozni vele.

2018. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Persze, pont nem érdekel, hogy mások szerint non-stop a gyerek seggében kell lenni, ha adódna egy ilyen lehetőség lazán élnék vele. :)
2018. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, hogy van aki 2-3 napi távollétet már úgy értékel, hogy a másik rossz anya.
2018. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnál otthagynám ennyi időre (ugyanekkora a kisebbik fiam), barátnőnél nem tudom. Nincs olyan barátnőm, akinél ez felmerülhetne, úgyhogy fogalmam sincs, rábíznám-e másra, aki nem rokon. Olyanra esetleg, akinél már ott aludt többször is.


Egyébként tényleg vicc, hogy van, aki ebben méri a jó szülőséget :D Az ilyen baromságokat általában azok írják, akiknek halvány gőzük sincs arról, milyen egyedül nevelni egy gyereket, amikor tényleg a nap minden percében te vagy az elsődleges felelőse minden történésnek. Egy idő után az ember a fél karját odaadná egy kis kikapcsolódásért. Nem lesz ettől rossz szülő senki.

2018. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én attól tartanék, hogy ezek szerint először aludna ott és rögtön 3 éjszakát is? 2,5 évesem van, én szerintem nem mennék. Tesómmal is heti 2x biztos találkoznak és a fiam imádja, de aludni még soha nem aludt nála, én nem hagynám vele. Anyósommal viszont nem csinálnék belőle ügyet, ott már aludt és imád ott lenni.
2018. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!