Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit válaszolnátok a lányoto...

Ti mit válaszolnátok a lányotoknak arra a kérdésre, hogy a lányoknak miért van szűzhártyájuk?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha rossz kategória.

2018. nov. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Hogy a megismerkedéskor/házasság kötéskor a pasi észre vegye, hogy új, még fóliás árut kapott, vagy már használt terméket.
2018. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Azt, ami az igazság. A nő (nőstény) nemiszervét fokozottabban védi addig a külső szennyeződésektől, amíg el nem kezdi a párzást, annak érdekében, hogy reprodukcióra alkalmas legyen.
2018. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én közölném vele, hogy fogalmam sincs, de keressünk rá, talán még egy jó kis videó is lesz róla a youtube-on.

Nagyon érdekel egy csomó dolog, de ez pont nem jött még elő, őszintén szólva most sem érdekel, mi ez és minek, de ha a gyermeket igen, akkor felkutatjuk :)

2018. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Az első üljön le, egyes. Barom.


Azért, mert így alakult ki az idők során, ahogy sok minden más is.

2018. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Ó, tőlem annó még húgom kérdezte meg ezt. Én valami olyasmit válaszoltam neki, hogy nemtől függetlenül a gyerekek alapból hajlamosabbak arra, hogy elkapjanak mindenféle fertőzéseket, betegségeket és, hogy a szűzhártya valamennyire védi ezektől a lányokat. De nem akartam szegénykét félreinformálni, úgyhogy azért hozzátettem azt is, hogy a szűzhártya szerepéről nagyon megoszlik az emberek véleménye és, hogy az orvosok sem tudják, hogy mire szolgál.

10-11 éves volt.

2018. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

ööö, hát ha a szűzhártya szóba került, akkor azért anatómiailag már tisztában van néhány dologgal... vagy minek kapcsán vetődött fel a dolog?


"Embrionális korban a szűzhártya a baktériumoktól és a fertőzéstől óvja meg a vaginát. A csecsemőkben és kisgyerekekben a szűzhártya szintén védekezési célokat szolgálhat azzal, hogy megakadályozza a vaginális behatolást, néha a sérült vaginát vizsgálják vérfertőzés és molesztálás jeleként."

2018. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!