Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen zenék voltak?

Milyen zenék voltak?

Figyelt kérdés
Aki volt már Zánkán Erzsébet táborba, az tudna nekem abba segíteni, hogy tábornyitón és táborzárón milyen zenék szoktak lenni? És ha esetleg még valaki be tudná azoknak a táncát is linkelni azt nagyon megköszönném :'D

2018. dec. 9. 20:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Én voltam. De ugye te sem gondoltad komolyan hogy még emlékszem rá?!:D
2018. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát reménykedtem, hogy még van ilyen ember :D

Barátnőmmel ma ezen gondolkoztunk de csak a Rumadai, Calvin Harris Summer, Apu vedd meg ugrott be...pedig ott nagyon éltük :DD

2018. dec. 9. 20:12
 3/5 anonim válasza:
Erzsébet tábor dal, Loona-Parapapapapa, Arsenium-Rumadai, PSY-Gangnam Style, Macarena, Kesha-Timber, Justin Bieber-What Do You Mean, Teddybears-Cobrastyle, Wellhello-Apuveddmeg, Fluor Tomi-Mizu, Kelemen Kabátban-Maradjatok gyerekek, Calvin Harris-Summer, Alvaro Solder-Sofia, amikor belefért akkor volt a Despacito is :D a plusz produkcióban a zárón Vigiland-Friday Night és Tiesto-Coming Home szólt :) Remélem tudtam segíteni, ennyi ugrott be most, üdv: egy TESO
2019. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok, Jennifer Lopez-Ain't Your Mama és Bruno Mars-Uptown Funk is voltak még
2019. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. ápr. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!