Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nálatok milyen szakkörök vannak?

Nálatok milyen szakkörök vannak?

Figyelt kérdés

Ma mondta az egyik tanárunk, hogy van az iskolában(gimnázium) arra lehetőség, hogy szakkört indítsunk. És engem ez most nagyon elkezdett érdekelni csak sajnos nem vagyok valami kreatív :D

A tanár azt mondta, hogy régebben volt ilyen filmnézős/klubdélutános dolog vagy akik szerettek rajzolni/festeni azok délutánonként összeültek az aulába, az iskola biztosított festőtáblát(nem jut eszembe mi ennek a hivatalos neve) meg ilyen háztartástanos elfoglaltság ahol sütöttek,főztek,horgoltak...vagy ilyesmik :'D

Nálatok milyen szakkörök vannak?

Vagy esetleg van valami más ötletetek?



2018. dec. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csillagász szakkör volt anno.
2018. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell elképzelni, mit csináltatok ott? :'D
2018. dec. 14. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem áljunk neki más irányból a dolognak, mit szólsz?

először is, mik a TE hobbijaid? olyan szakköröket ninsc értelme írnunk, ami totál nem fog izgatni téged.

szóval hobbik, aztán agyalunk tovább, ok? és írd le nyugodtan a legbanálisabb, legkevésbé érdekes dolgokat is

2018. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát amugy nem tudom :'D

Szeretek úszni,de uszoda nincs a városba

Filmezni szeretek,utazni,különböző kultúrákkal foglalkozni,sütni-főzni...most hirtelen ennyi jutott eszembe.

De az a baj, hogy ez csak engem foglalkoztat mert mindenki úgy áll hozzá, hogy örül ha mehet haza és nem akar még plusz órákat a suliba maradni...

2018. dec. 15. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Kultúra szakkör? Nyelvi szakkör? Újságíró/suliújság szakkör? Természettudományi? Rajz? Főző? Sport?

Rendezvényszervező? Fotó stakkör? Esport szakkör? Informatikai szakkör? Barkács? Kertész szakkör?

Gyakorlatilag végtelen lehetőséged van.

2018. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ohh ezek ó ötletek :)

Köszönöm :)

2018. dec. 15. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk volt növénybarát és gyógynövényes szakkör, az iskolában lévő virágok gondozása, telepítése volt az egyik feladat, akkor az iskola udvarát virágosítottunk, voltak kirándulások, mikor gyűjtöttünk gyógynövényeket, meg arborétumokat, parkokat látogattunk, télen meg gyógyteákat főztünk, meg ilyenek.
2018. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!