Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiatokat és lányotokat...

15 éves fiatokat és lányotokat megviselné ha én az anyuk házasodnék?

Figyelt kérdés
már ismerik a férfit (Alex) viszonylag jol kijönnek és Alexnek van még egy 10 éves lánya vele is viszonylag jol, nagyon szerették az apjukat meg régen 2,3 évvel ezelött mondták is: ˝anya ugye te sose házasodsz meg senki mással˝ rá fél évre ismertem meg Alexet és elfogadták de akkor még csak baráti viszony volt köztünk meg tényleg jol kijönnek Alexal és a másik kérdés hogy Alex lánya is bele egyezne mert jol kijön a gyerekeimmel meg velem is.

#ujházasság
2018. dec. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A fiamat és lányomat nem viselné meg, ha házasodnál!
2018. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindenki jól kijön mindenkivel, akkor nincs gond. A gyerekek hamar kirepülnek, neked meg egy életed van. De előtte nem árt pár évet együtt élni, hogy működik-e egyáltalán a dolog.
2018. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az én lányomat se zavarná ha te megházasodnál, ez tuti, megkérdeztem. Bár arra kíváncsi hogy ki is vagy és miért gondolod hogy őt zavarná.
2018. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Megkérdeztem, hidegen hagyja őket.
2018. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Zavarná.

Teljesen más míg az Alex csak odajár.

Tapasztalat.Nálunk sem volt gond addig míg össze nem költöztünk.

2018. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, nem házassággal kell nyitni. Ezen most csak filózol vagy már tényleg ilyesmit terveztek hogy összeköltözés, házasság? Mi honnan tudhatjuk hogy megviselné-e őket? Minél több idő telik el és ők is minél idősebbek valószínű egyre kevésbé viselné meg őket, és belátnák hogy anyának is szüksége van egy társra. De előtte kéne tesztelni, hogy tényleg működik-e az együttélés.
2018. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerű dolog,mert nem mindegy hogy valaki napi szintem ott él (vagy heti párszor összefut vele az ember),mindig és mindenhol összefutsz vele,alkalmazkodni kell hozzá,hisz lehet 1 fürdőszoba van mindössze és akkor ott is oda kell figyelni,hogy ne hogy kellemetlenségek adódjanak,napi rendet felállítani,mindenki sorra kerüljön.


Nem mindegy hogy tényleg mindig ott van,az élet minden napos részévé válik,így előbb-utóbb beleszól a dolgokba(érhető is,hisz a gyerek nevelés valamilyen szinten már az ő feladata is lesz)és ebből is adódhatnak gondok.


A gyerekeket kellene megkérdezni.

2019. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!