Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek 16 éves...

Szülők! Ti engednétek 16 éves lányotokat 26 éves férfiaval?

Figyelt kérdés

16 éves lányom tegnap közölte, hogy 26 éves a barátja. Eltitkolt kapcsolat volt eddig. Állítólag 4 hónap ismerkedés után most 3. hónapja vannak együtt.


Elvileg nem történ még csókon kívűl semmi, tanácstalan vagyok. Tiltsam vagy ne tiltsam ?


Érdemes megismernem a fiút a döntésem előtt vagy annyira nem helyes ez, hogy vakon kéne döntenem ?


38 éves egyedülálló anyuka vagyok, előre is köszönöm segítő jellegű hozzászólásaitokat !



2018. febr. 5. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Én nem örülnék neki.. 26 vagyok, és nagyon lenézném azt a korombélit, aki 16 évessel járna.


Tiltani nem tiltanám, de ha megkérdezi a véleményem a gyerekem, őszintén elmondanám, hogy egy majd 30 éves férfi nem normális, ha összejön egy 10es tinilánnyal.

2018. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát... Kár lenne tiltani. Akkor titokba menne, ti balhėznátok csak. 2 ėv mulva meg lelėpne. Inkább ismerd meg beszėljetek.
2018. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

20 évesen összejöttem egy 45 éves fickóval. Sokáig nem tudták itthon, de amikor kiderült nem tiltottak tőle, felesleges is lett volna.

5 évig voltam vele, nagyon csúnya vége lett. Elvett az életemből 5 évet, kihasznált és megalázott.

Mai fejjel addig ütném magam amíg mozgok. Nagyon dühös vagyok magamra a mai napig, hogy lehettem akkora hlye pcsa. A mai napig szégyen hogy ilyet csináltam, undorító, mintha krválkodni mentem volna.


Ne engedd neki! A pasi csak kihasználja, tök mindegy mit mond vagy hogy viselkedik. És nem is normális dolog. Ma már én is úgy gondolom, hogy aki ilyet csinál az beteg ember, az exemet is egy beteg pedofilnak tartom, mert előttem is volt dolga fiatal lánnyal, 16 évessel szintén, és akkor még nős volt ráadásul. (Mint utóbb kiderült)


Ez nem normális dolog. Én mai fejjel az exemet is, meg azt is aki a gyerekem közelébe menne ennyi idősen (bár nincs gyerekem és nem is lesz) végigverném egy nyomatékkulccsal úgy, h összecsinálná magát, az fix.

36N

2018. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy ebben a korban még totál más életszakaszban vannak. Nem tartom normálisnak az olyan férfit, aki egy gyerekkel akar járni. Mit nyújthat neki egy középiskolás lány a szexen kívül? Őszintén! Semmit. Nulla élettapasztalat, még gondolom főzni sem tud, minden csini ruhát, sminket te veszel neki, nem önellátó. Ha 20 éves lenne a lányod, a pasi 30, akkor már azt mondanám, meglátjuk. De a fiatal lányoknál sajnos ebben a korban az van, hogy milyen "vagányak", hogy az idősebb palik buknak rájuk. Viszont tiltani sem tudod, mert akkor megharagszik. Beszélgess el vele a védekezésről, a veszélyekről, és várd meg míg magától vége lesz.
2018. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem örülnék neki, de nem tiltanám, mert úgy sem lehet. Akkor megint titokban találkoznának.

Én szeretném megismerni a fiút, és a lányomat arra biztatnám, hogy nem kell tőlem félnie, nyugodtan elmondhat bármit. Így ha valami gond lenne, akkor tudjak róla, hogy tudjak segíteni.

A szex meg olyan, hogyha 16 évessel csinálja, akkor is meg vannak a veszélyei. A 16 évestől is ugyanúgy teherbe eshet, mint a 26 évestől.

2018. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy engedném!

de visszaemlékezve a 16éves önmagamra, anyuéknak vami kevés beleszólásuk volt abba, hogy mit csinálok, kivel vagyok.

Szóval max annyit tehetsz, hogy nem örülsz neki.

2018. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A lányom nem ez a vagánykodós fajta. Házias tud főzni és sokszor ő takarít és mos mivel hétközben 12 órázok hétvégente pedig túlórákat kell vállalnom mert a férjem a válaskor kisemizett.


Ő pont az ellenkezőjét gondolja annak ami nekem először eszembe jutott a dologról. Szerinte a korabeli fiúk akik csak szexet akarnak és csak az olyan lányokra hajtanak akikről tudják, hogy kapható.


Köszönöm a válaszaitokat a viszonyunk jelenleg nagyon jó félek is tiltani mert eddig soha nem lázongott és mindent őszintén megbeszélt velem

2018. febr. 5. 12:31
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem engedném. Oka vannak, hogy egy felnőtt férfi nem képes a saját koszosztályából valakivel kapcsolatot kialakítani. Ez így majdhogynem pedofília. Ha 26 és 36 évesek lennének az más lenne, de ő egy felnőtt férfi, a lányod meg egy gyerek, akármennyire is felnőttesnek látszik. Nem a l-nyomat tiltanám, hanem a férfival beszélnék, hogyha a lányom közelébe megy mégegyszer, akkor feljelentem. Amihez neked is jogod van, mivel a lányod kiskorú.
2018. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Én nem tiltanám.

Szeretném megőrizni a jó kapcsolatot, az őszinteséget.

Ha nem lesz jó, akkor úgyis szakítanak, függetlenül attól, hogy te mit mondasz.

Ha viszont hosszú ideig együtt lesznek, akkor valamiért mégiscsak működik, a korkülönbség ellenére is.

Annyira nem tartom egyébként ezt durvának. 26 éves fiú még simán lehet gyerekes, nem pedig egy felnőtt férfi.

Ha pl. egy harmincassal jönne össze, azon jobban kiakadnék, és azt sokkal veszélyesebbnek tartanám.

Nekem egyébként volt olyan osztálytársam, barátnőm, akinek huszonéves barátja volt. Van, akinél elmúlt a varázs és hamar vége lett. Van, akik idővel összeházasodtak és a mai napig együtt vannak.

2018. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Ismerd megy a gyereket, lehet jó fej. Ha jól csinálod, esetleg téged is ápolgat majd.
2018. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!