Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám régimódi és nem engedi,...

Anyám régimódi és nem engedi, hogy a barátaimmal lógjak meg bulizzak este 9 után. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??? ennek fejében értelmesebben tudnánk válaszolni!
2010. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát igen, talán nem ártana leírni h 12 vagy 18 vagy, mert erősen nemmindegy!
2010. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg kell vele beszélnem.. Hova? kivel? mikor? mettől meddig? ki hoz haza? stb..

15/f

2010. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha 16 alatt vagy Én sem engedném!!! 16tól max 11-éjfélig, 17től 2ig, 18tól 3ig. Mostanában a fiatalok nagyon gyengén vannak fogva! 13-14 éves kis lányos rázzák magukat a diszkóban és nem veszik észre, h mindenki lenézi őket. Majd rájössz, ha nagyobb leszel, hogy jó, hogy így neveltek!
2010. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2010. jún. 30. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pont 15 éves koromban harcoltam ki az este 10-et... Aztán itt meg is rekedtünk egy ideig, de szerintem ne ezt az egy óra halasztást kérd a szüleidtől, hanem mond azt, hogy legyen egy nagyon max. limit, mondjuk 12 óra. Eddigre bármilyen körülmények között hazaérsz, ha törik, ha szakad, szóval érted. Ezen belül had maradhass addig, ameddig jól érzed magad, és cserébe minden félórában/órában felhívod őket vagy SMS-t küldesz, arról, hogy hol vagy, kikkel, milyen...

Ez telefonpóráz. Pontosan tudhatnak mindent, cserébe te bulizhatsz kicsit tágabb határok között :)

Nálam nagyon bevált, most már akkor megyek el, oda, ahova akarok, csak 3 óránként be kell csekkolnom, hogy nem loptak el az oroszok, meg a Kárpátia rajongók XD 17/L

2010. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó is,hogy nem enged,én is 15 lány vagyok és én sem járok!Az ilyenhez még túl fiatal vagy!
2010. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyenyenyenye nyeeenyenyenyeenyenyeeeee!
2010. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!