Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el a barátaimmal? Szegény bármit csinálhat, lenézik.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Összejöttem egy lánnyal. Ő egy kisebb faluban lakik KEM-ben, és hát máshogy nem tudom mondani, de tipikus falusi. Engem igazán egy cseppet sem zavar, szinte tetszik hogy olyan máshogy beszél, nem öltözködik r.bisen, nincs nagy arca, az a mindenkivel kedves természetű, mindig kedveskedni akar, és neki az számít első sorban, hogy másnak legyen jó. Bemutattam a haverjaimnak, még szegény szinte meg sem szólalt, de már tanyasi liba, falusi kisjány jelzőkkel, hol van a gumicsizmád mivel jársz traktorral kérdésekkel bombázták. És ami engem a legjobban meglepett, egyáltalán nem vette magára. Mosolygott rajta, amikor mondtam neki hogy szerintem inkább menjünk maradni akart. Aztán következő alkalommal hozott sütit, gyümölcsöt meg mindent, kedveskedett nekik,ők meg tovább bukóztak vele. És még mindig, egy cseppet sem veszi magára...ez nekem nagyon érdekes, meg érdekelne vajon miért nem? És nem értem, hogy lehetnek ilyen szemét barátaim igazából. Amikor egyedül vagyok kérdezik tőlem mindig hol van a libám a tyúkjaival...egyszerűen ovoda...hogy szerettethetném meg velük? Vagy ilyenekkel igazán törődni sem kéne?...Mit csináljak velük?
2011. okt. 8. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Betört orral majd nem fognak vihogni.
2011. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 wartburg353s ***** válasza:
Ne törődj velük. Szerintem a barátaidban nem jött le, hogy neked tényleg tetszik ez a lány, és tartósabban vele akarsz maradni. Amúgy meg nagyképű bunkók. Ne próbáld megszerettetni, az számít, te szereted-e. Ha tényleg együtt maradtok, és látják, hogy fontos neked, előbb-utóbb úgyis el fogják fogadni. Szerintem ne vidd közéjük az első időben. Lehet, hogy én se mutatnám ki, hogy rosszul esik, ha a férjem barátai így reagálnának rá, de azért szar érzés lenne.
2011. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
te 1 igazi fa.sz vagy.
2011. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1.Ez a ne törődj velük megoldás nekem sosem tetszett.

2. Bemutattad a haverjaidnak? Milyen haverok ezek?

Ilyen "mindig kedveskedő" emberekből nem sok van, ezért a helyedben, ha ezt még egyszer megcsinálják, vagy szépen megbeszélném velük, hol van az a bizonyos határ a viccnek, vagy szedesd fel a fogait a földről...

2011. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha, érdekes dolog lehet nálad a barát mint fogalom, Kedves Kérdező. A barátaim tisztelnek és kedvelnek engem, és fordítva. Ha barátnőm van, akkor ugyanazt várom el tőlük, ugyanis az én választásom. Ez fordítva is működik. Ha ez a kölcsönösség valahol megszakad, már nem a barátaim.

Ahelyett, hogy próbálnák megismerni, cikizik.. :D Milyen gyerekes "barátaid" vannak neked?

2011. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenek, ők az igazi parasztok, a barátnődnek pedig van annyi esze, hogy jóindulatú szánalommal elnézze nekik.
2011. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
azért fa*sz vagy ám! lehet hogy nem mutatta ki, de nyilván nagyon-nagyon rosszul esett neki. a sütit is csak azért vihette, hogy megszerettesse magát a beképzelt haverjaiddal... ha téged nem zavar hogy olyan amilyen és így szereted akkor addig állj ki mellette férfi módjára amíg lehet, mert a helyében nem sokáig tolerálnám.
2011. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És kiálltál mellette? Én ott nyomban képen töröltem volna az egyiket, aztán kézenfogva távoztam volna a lánnyal.


Ezek meg nem barátok. Aki ilyet mond.. főleg a lány jelenlétében. Ilyen bunkó tahó s*ggfejeket..

Én nem akarnám velük megszerettetni. Lesz*rnám őket nagy ívből. És nem mennék velük sehova, se a lánnyal, se nélküle. Akkor majd hátha észhez térnek. Ha meg nem keresnek, akkor nem is voltak barátok.(bár ez már most is megkérdőjelezhető)

2011. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kiálltam mellette. Mondtam is neki hogy menjünk onnan a fenébe, de ő mondta, hogy nem, dehogy maradjunk...azért mondom nem értem miért nem zavarja. Amikor kérdeztem erről az egészről, meg bocsánatot kértem tőle a nevükbe, annyit mondott hagyjad, nem zavar...és mosolyog ezerrel.
2011. okt. 8. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1 ezt a csajt tartsd meg!!!nincs abban semmi h falusi..

2 a haverokat vagy elgyepázni kéne,vagy hagyni a fenébe..szánalmas irigy ökrök!!!

2011. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!