Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne a reakciód ha kderüln...

Mi lenne a reakciód ha kderülne a fiadról hogy az éjszaka egy fiúval volt együtt titokban?

Figyelt kérdés
Tehát szeretkeztek.
2019. jan. 13. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, komoly-e a kapcsolat, vagy futó kaland. Ha komoly, kíváncsi lennék a fiúra. De persze vigyáznék, hogy ne nyomuljak nagyon.

A nemi úton szerezhető betegségekről már rég tájékoztattam a fiamat? Hogy pl orálisan is terjed az aids és hasonlók? Mert esetleg még ez lenne a reakcióm, ugyanis egy ilyen kapcsolatban lehet könnyelműbb, mivel gyerek nem lehet a vége, de attól még vigyázni kell.

2019. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%

Hogy akkor és ott mit lépnék nem tudom.

Most, higgadtan azt mondom, hogy leülnék az ügyvédemmel és vele, kifizetném az öröksége rá eső részét és elbúcsúznék tőle.

2019. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelnem magam hogy nem vettem észre..es mindenben tamogatnam
2019. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye. Apám persze mai napig olyan hogy erre gond nélkül rákérdez. Meleg vagyok és 28 éves . 18-19 éves felnőtt emberekről beszélünk, ő dolga. Ha hetero lennék akkor is szégyellném magam hogy előttem titokban kéne tartania.
2019. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy miért titokban tette, miért érezte úgy, hogy nem lehet velem őszinte és próbálnék változtatni a kapcsolatunkon, hogy valamilyen szinten nyitott legyen felém, és ne titkolózzon.
2019. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azt nem értem, hogy miből tudja biztosra egy szülő, hogy a fia egy másik fiúval mit csinál éjjel, max feltételezi vagy konkrétan kilesi, kihallgatja őket, ami nem illik.

az én fiam is gyakran alszik együtt haverjaival, de ilyent nem feltételeznék róluk, még ha így is lenne. ha akarná elmondaná, ha meg titkolja, akkor titkolja. Ő dolguk, mit csinálnak, ők tudják, mitől érzik jól magukat.

2019. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát... nem tudom honnan ez a sok toleráns hozzászólás, de én bizony rendesen összeomlanék
2019. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!