Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi alapján írják fel a TINÉDZS...

Mi alapján írják fel a TINÉDZSERAMBULANCIÁN a 17 éves lányomnak a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Mindent megbeszélek a lányaimmal,abba a korszakba jutottunk,hogy a legidősebb lányomnak 2 hónapos a kapcsolata és szeretnének"tovább lépni"!Nem volt még nőgyógyásznál és kiváncsi vagyok mire számíthatok!Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 29. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Elbeszélget vele a doki pár mondatban,aztán teljes vérkép és vizelet,majd felírja a gyógyszert.
2010. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

anno a barátnőmmel voltunk a gyereknőgyógyászaton, ott nem volt hajlandó a nő felírni nekem gyógyszert, mert mi az h nem akarok óvszert használni, egyébként nem hüvelyen keresztül vizsgált meg.....:((((

utána elmentem a kerületi nődokihoz, aki férfi volt és jó fejnek találtam, vérvizsgálat, kenet vétel......és egy recept....semmi különös, vidd a saját nőgyógyászodhoz!

2010. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Ha lelkiismeretes az orvos , akkor elküldi hormonvizsgálatra, illetve kikérdezi a menstruációt illetőleg.

Lehet meg is vizsgálja, és aha még szűz, ettől sem kell félnie, mert ha elmondja a doki úgy nyúl hozzá.

Végül és nemutolsó sorban: csakis olyan fiúval legyen együtt gumi nélkül, akiben 100%bizalma van, mert sajnos a pasik nagyon lazák ezen a téren, hogy "kapd be azt a tabit,a ztán mehet a dolog élesben" . Pedig van 1-2 nemibetegésg, ami nem véd ki a gyógyszer plusz ugye terhesség sem kizárt, még ha a legmegbízhatóbb módszerek közül való. (nem egy példa van gyógyszer melletti terhességre)

2010. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
sima nőgyógyászhoz is mehettek, csak elmondja, hogy szeretne tablettát, elküldik vér- és vizeletvizsgálatra, vesz kenetet,megnézi rendben van-e és ha minden ok, akkor felírja a gyógyszert. Először ált. 1 havit, ha minden rendben,akkor 3 havonta kell majd menni kontrollra, évente vér- és vizeletvizsgálat
2010. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!
2010. jún. 29. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én éppen mos voltam pár napja feliratni. s vérvizsgálat,se vizelet vizsgálat semmi nem volt....kérdezett pár kérdést hogy szivemmel, esetleg a vesémmel vagy a májammal nincs-e gond és ennyi...felirta a gyógyszert...eléggé furcsáltam is :S de ez van
2010. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
2. voltam.....miért pontoztak le??? tökre nem értem....elmagyaráznátok h miért gondoljátok máshogy???
2010. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2.!:OÉn nem pontoztalak le...!Mégegyszer köszönöm az ŐSZINTE válaszokat,sokat segítettek!Minden jót!
2010. jún. 30. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem még sose csináltak gyógyszerírás előtt labort, pedig nem mindig ugyanoda járok...
2010. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. ja tudom, h nem te voltál, nyilván az aki nem tud hozzászólni csak lenyomni a másikat......mi a sztori vége???
2010. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!