Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hagynátok délig, meg...

Ti hagynátok délig, meg délutánig aludni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Nekem még nincs gyerekem, de néhány barátomat a szülei hagyták akár 3-4 óráig is aludni, és nekem ez mindig nagyon furcsa volt, én legfeljebb 9-ig aludhattam mindig.


22/L


2018. dec. 2. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
hát, engem azért dél körül mindig felkeltettek, de azt én kértem, mert különben teljesen borul a bioritmusom. szüleid kicsit barmok, bocs
2018. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Nos, ez sok mindentől függ, de inkább azt mondanám, hogy nem. Senkinek nem jó, ha átszokik arra, hogy éjjel sokáig van fent. Nem tudja kipihenni magát, rosszul teljesít majd a suliban. Persze 1-1 átbulizott éjszaka után belefér.
2018. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából csak apámnak volt baja azzal, hogy "sokáig" alszom (volt amikor 7-8-kor is felkeltett, meg 19 évesen rám szólt éjfélkor, hogy menjek aludni), de ő eléggé nárcisztikus (senkinek nem kívánom). Részben azért is érdekel ez a dolog, mert sokat gondolkodom azon, hogy ez is egy nárcisztikus hülyeség, vagy nem.
2018. dec. 2. 11:46
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

- Hány éves?

- Előtte mit csinált?

- Egészséges?

- Mennie kell valahová?

2018. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

9 évesen még gyerek, akkor igen, segítek neki, hogy hogyan érdemes ezt csinálni.


19 évesen nem gyerek már. Akkor nem szólok bele. Úgy készíti ki magát, ahogy akarja.

2018. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem soha nem keltettek fel , de azért egy 9- 10 éves gyerek eleve nem tud aludni olyan sokáig, én is már 16-18 éves voltam amikor volt , hogy délig is aludtam , sosem keltettek fel. A hétvége pihenésre van, hiába feküdtem le időben , akkor is kellett az alvás másnapAmikor főiskolára kerültem akkor igaz otthon laktam , de természetesen nem szóltak bele , hogy mikor mit csinálok, mindig éjjel tudtam tanulni, Úgyhogy vizsgaidőszakban simán másnap délutánig aludtam.
2018. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én hagyom. Egy kamasznak élettanilag is szüksége van sok alvásra. Miért is kelteném fel?
2018. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Engem hagytak aludni bármeddig szerencsére.

Én is hagyom a fiamat, de ő még csak 7 éves, 11 körül felszokott kelni.

2018. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

Nárcisztikus?

Az azt jelenti, hogy valaki kb önmagába szerelmes.

2018. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A nárcisztikus szülő teljes felügyelet alatt tartja a gyerekét, nem ugyanaz, mint a nárcisztikus ember. Sőt, igazából tárgyként tekint a gyerekére, családtagjaira, mindenkinek és mindennek róla kell szólnia.
2018. dec. 2. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!