Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha a gyereket...

Mit csinálnátok, ha a gyereketek szexuális viszonyt folytatna a magántanárával?

Figyelt kérdés

Egy tantárgyból nagyon leromlott az átlaga, ezért kerestem neki egy magántanárt, aki heti kétszer korrepetálja és segít a házi feladatokban.

Délutánonként jött, mikor vagy nem voltunk itthon, vagy gyerekem megkért, hogy menjünk el, mert jobban tud így figyelni, mert zavarja, ha valaki tesz vesz körülötte tanulás közben.

Erre több, mint egy év után kiderül, hogy tanulás helyett mással foglalkoznak, ráadásul ezért fizettem.

Tanulmányi eredménye jobb lett, illetve személyisége is pozitív irányban változott, szóval nem hiszem, hogy rendszeres lett volna ez a dolog, de akkor is felháborító eset.

Ezekután keressek más tanárt vagy felügyelettel továbbra is hagyjam tanítani?



2019. febr. 10. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha tanitja is hagyjad. De a szexert ne fizess 🤔
2019. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Ki hány éves?

MEg hogy derült ki?

2019. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
3%
Ha fiad van, minden rendben. Ha lányod, tanítsd önbecsülésre.
2019. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát jó lenne és fontos is tudni, hogy ki hány éves a sztoriban, fiad vagy lányod van-e.Mert ha mondjuk 14-15 éves es lány, a tanár meg pl 30+ és tanulás helyett dugogatnak, az beteg és gáz is, de megint más ha mondjuk 17-18 éves lány és 25-27 éves a tanára, de természetesen akkor sem ez a módja, hogy te fizetsz, ők meg hancuroznak tanulás helyett. Ha tetszik neki a tanár és korban illenek egymáshoz esetleg, akkor az ismerkedést és egyéb dolgokat meg mehetne oldani tanulási időn kívül is, mondjuk mikor nem fizetettek érte, hogy korrepetálja.

De mindenhogy gaz maga a szitu. Azt meg nem is értem miféle ember, gondolom férfi képes azt mondani, hogyha fiú csinálja ezt, az tök Oke, ha lány akkor meg úristen, nincs önbecsülése! Ez egyik részről SEM elfogadható és mindket fel részéről gáz, teljesen mindegy h fiú vagy lányról van szó. De gondolom az így vélekedő pasik úgy gondoljak nekik aztán mindent lehet, nekik semmi se gáz, bezzeg ha egy lány csinálja ezt, akkor mekkora r*ibi. Vicc.

2019. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

A gyerek szó helyett inkább azt használtam volna hogy lányod vagy fiad..

Mert így mindenki kb egy 14-15 éves kis csirtire gondol.

2019. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Használtam*
2019. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

*használtaD

Qrva egy billentyűzet

2019. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értettem, a gyerek tanulmányi eredménye jobb lett, és bónuszként a személyisége is pozitív irányban változott. Szerintem pont ez volt a cél amiért felvetted a magántanárt. Akkor hol a probléma? Ha hozzák az elvárt eredményeket, nem kell beleszólni a tanár módszereibe :)

Egyébként azt hiszem a rend kedvéért kicsit azért én is megdorgálnám a fiamat ha ilyen derülne ki, de azt hiszem a lelkem mélyén nagyon büszke lennék rá, hogy képes volt megfektetni a tanítónénit. Annó én is nagyon szerettem volna, de nekem nem jött össze :D

2019. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom, lanyrol van szo (,,tanar” es nem tanarno). Mennyi idos a lanyod? Egyutt is akarnak lenni?


A tisztesseges az lett volna, ha meg a viszony kezdete elott megmondta voona a tanar, hogy nem vallalja az orakat, de ez, hogy meg penzt is kapott erte... Hat minimum vissza kellene adnia a penzt.


De persze ertheto, hogy nem mondta le az orakat, kis fusimunka :D

2019. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez a szokásos napi kamu. Nem válaszol semmire a kérdező.


Ha nem így van, csak nem érsz rá válaszolni, akkor bocsi, de azért elég fura, hogy már több, mint 4 órája kitetted a kérdés és semmire nem reagálsz.


F

2019. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!