Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha a gyereket...

Mit csinálnátok, ha a gyereketek szexuális viszonyt folytatna a magántanárával?

Figyelt kérdés

Egy tantárgyból nagyon leromlott az átlaga, ezért kerestem neki egy magántanárt, aki heti kétszer korrepetálja és segít a házi feladatokban.

Délutánonként jött, mikor vagy nem voltunk itthon, vagy gyerekem megkért, hogy menjünk el, mert jobban tud így figyelni, mert zavarja, ha valaki tesz vesz körülötte tanulás közben.

Erre több, mint egy év után kiderül, hogy tanulás helyett mással foglalkoznak, ráadásul ezért fizettem.

Tanulmányi eredménye jobb lett, illetve személyisége is pozitív irányban változott, szóval nem hiszem, hogy rendszeres lett volna ez a dolog, de akkor is felháborító eset.

Ezekután keressek más tanárt vagy felügyelettel továbbra is hagyjam tanítani?



2019. febr. 10. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

*kérdést


Elnézést az elírás miatt.

2019. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A gyerek idén érettségizik, a tanár tavaly végzett az egyetemen.

Megértem,hogy fiatalok, de nem érzem tisztességesnek a helyzetet. Ezt az egészet hagyták volna egy szombat esti buli utánra.

Az, hogy ez mind pénzért ment, az én erkölcsi normáimba nem fér bele.

2019. febr. 10. 21:00
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

A gyerek

Csak van neki neme

2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodnèk hozzà, hogy azokat az órakat tartsa meg, amiket kifizettèl , de szexxel töltöttek. A most vegzett az egyetemen, az eleg tag èletkort fedhet le. Ha nem több, mint kb. 26-27 èves, akkor kapcsolat rèszèbe nem folynèk bele az esetnek.
2019. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Hogy buktak le?
2019. febr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
31%
Irigylem a fiadat
2019. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ordas nagy kamu az egész. Alapból már rég megírta volna, hogy lányról vagy fiúról van szó.

Meg most komolyan elhiszi valaki, hogy majd a szülők el is mennek hazulról csak azért, hogy a gyerek jobban tudjon tanulni?

2019. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy hány éves diákról és hány éves tanárról van szó!
2019. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!