Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Erős, híres, gazdag iskolát...

Erős, híres, gazdag iskolát válasszak gyermekem továbbtanulása céljából vagy közeli, elég jót?

Figyelt kérdés

A híres, gazdag suli csupa világos, értelmes arcot mutat. MÁSFÉL ÓRA utazás naponta. A vizsgamunkájuk találmány lehet, fizeti a suli, és a gyerek tulajdonában marad. Az épületben főiskolai szak folytatható.

A közeli suli egy elit iskola kiöregedett tanáraiból áll. Innen is jó állást kap. Itt is övé maradhat a vizsgamunka fejlesztése. Itt lesz két barátja, de nem garantált, hogy azonos szakon. Vannak is világos, értelmes arcok, de más , mert épületben szakmunkás suli működik.


A fiam számára volt a nyomás a gimiben, kénytelen volt ismételni évet, de szép bizonyítvánnyal zár, bárhová felveszik. Menekülnénk a nem értelmes arcoktól is. Mindig elit sulit szerettem volna neki, de utána kérdeztem program nyelvnek, kissé le vannak maradva mindenhol. Ha úgyis maga gyakoroljon otthon, akkor számíthat napi másfél óra szabadság.


Fontos a tudás, de lelki béke is. Csak nem tudom, szétverik-e a lecsúszott arcok a közeli suliban vagy lekezelik elit arcok az elit suliban.


Az elit suliban van 10% lány.


2019. febr. 10. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég gagyi sulik lehetnek, ahol csak 50-70% jut el az érettségiig.

Fogalmazni még mindig nem tudsz, hiába töröltetted a válaszokat. Ezzel csak magadat minősíted.

2019. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszom is törölve lett. Attól még ugyanúgy írni nem tudó, zagyvaságokat összeíró kamus vagy.
2019. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elit, ahol 70% jut el az érettségiig??? Ez vicc? A leggyengébb vidéki középiskolában 1-1 fő nem jut el addig.
2019. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Leírom akkor megint: kamu az egész. :D Világon is kevés az olyan elit suli, ahol a vizsgamunka egy-egy találmány. Nem, hogy majd Magyarországon, ahol 30 évvel le vannak maradva az oktatásban.
2019. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!