Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akkor mit tegyek, ha az apám...

Akkor mit tegyek, ha az apám egy híres sztár?

Figyelt kérdés
Olyan sok embernek adatik meg, hogy híresség az ismerőse, gazdagok a szüleik, stb.. Nekem mit kéne tennem ha az édesapám, egy hatalmas sztár, a köreiben az egyik legjobb, és nekem az évek azt súgja hogy valamit tennem kéne, de úgy a jó irányba. Szerintetek mi lenne a helyes út a számomra?

2019. febr. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Lehet ismerlek, színész az apád?
2019. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tképpen mi a problémád?
2019. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2. válaszolóval.

Mégis mi bajod van? Miben kéne tanácsot adni?

Mert ez a kérdésből rohadtul nem derül ki.

Mégis mit akarsz tenni, és milyen ,,jó irány"-ba?

2019. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó a kérdés. Igazából az a baj, hogy nagyon sok embert megismertem, ismerek aki nagyobb befolyásoltságú, és mindig az az érzésem, mint ha többet kéne tennem, valamivel elő kéne rukkoljak. Sokat dolgoztunk együtt is, és az már volt valami. Hatalmas sztárok, ismert fazonok, sok sok halni, amit szerettem is, de érződött hogy jobb is lehetne a dolog. Pál csináltunk egy filmet, az 56csepp Vért, mint musicalt, és hasonlókat szeretnék még. De ami a probléma, hogy olyan szituációk nem alakulnak ki, amilyeneknek ki kéne alakulni, a helyi viszonyoknak köszönhetően. Lehet hogy ez az igazi probléma hogy hogyan alakulnak ki olyan barátságok, igazi kapcsolatok, amikre igazából vágyom? Ez azért sok embert érintő kérdés. És könnyen megoldható egy klubbal, és egy csevegő programmal, amin kapjuk a jobbnál jobb infókat. Erre vajon melyik klub a legmegfelelőbb? Ilyen zenei klub, ahol ezt lehet művelni (művelődni), társalogni. Csináljam én meg ezt a klubot? Szerintetek valaki támogatná a dolgot? Finanszíroznák egy tök jó klub elindulását? Vagy nem is ez a probléma?
2019. febr. 6. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Zenész, billentyűs (még a neve is az:)
2019. febr. 6. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:

* halni - hakni

**Pál - Bár

2019. febr. 6. 21:50
 7/7 anonim válasza:
100%

Ironikus, hogy a kérdés alatt szerepel a gazdag szó, mégis megkérdezed,

vajon finanszírozná-e valaki egy klub elindulását?

2019. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!