Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnak a kamaszok...

Mit csinálnak a kamaszok otthon, miután a szülők elmennek hazulról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én max. hangerőre vettem a zenét és körbetáncoltam a házat, meg kikutattam apu cigijét és szívtam belőle.
2019. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Zenét üvöltettem, táncoltam, énekeltem, anyám magassarkúiban billegtem, sminkeltem, ábrándoztam, masztiztam, öcsémmel öltük egymást :)
2019. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tanulok, olvasok, sütök-főzök, kihangosítva beszélgetek barátnőimmel messengeren, ruhaösszeállításokat próbálok, énekelek.
2019. febr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok, TV-zek, gyakorizok...
2019. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor szoktam kihangositva telefonálni, illetve régebben csak örültem hogy csend van, apáék senkivel nem veszekednek, főleg nem velem. Viszont hugommal mindig ilyenkor történetek a balesetek, verekedtünk, ablak betört, üveg ajtó betört, leestünk innen-onnan

Nem csodálom hogy apa megőszült teljesen :)

N

2019. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ümm... Csináltam érdekes dolgokat, de 1-2 éve nyugiban elvagyok itthon. Mondjuk nekem volt a legjobb, mert akkor is tudtam baromságokat csinálni, ha anyám is otthon volt! :D


Mostanság csak zenét hallgatok, filmezek, telózom, természetesen masztizom is, mert hát miért is ne, meg ilyenek.


16/L

2019. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Kissé régi kérdés, de én nassolok, olvasok, sorozatot nézek, netezek, festek, zenét hallgatok bakelitlemezről:). Esetleg áthívom egy barátnőm és már nem vagyok egyedül. És örülök hogy nincsenek itthon a szüleim, akik ha látják hogy pihenek mindig kitalálnak valami feladatot:D

16/L

2019. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!