Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az baj, ha egy 16...

Szerintetek az baj, ha egy 16 éves kávézik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem minden nap, de heti többször, kb. 3-4 alkalommal és nem fekete kávéról van szó meg eszpresszóról, hanem tejes kávékról.
2019. márc. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de napi 2-nél többet ne igyál, mert erre is könnyű rászokni. Normál mértékben fogyasztva viszont a kávé kifejezetten egészséges, míg ez az energiaitalokról, kóláról nem mondható el.
2019. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Nemcsak kávéznak a mai 16évesek,hanem biztos szexe is már. Na az a nagy baj. És tuti titokban rá is gyújt.

A kérdés nevetséges.

2019. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán értem a válaszolókat, nem például nem nagyon engedte anyukám, hogy ennyi idősen kávézzak: azt mondta, hogy erre nekem nincs szükségem... Igazából tényleg megvoltam nélküle, igazából nem is tudtam, "mit hagyok ki". :)

Én úgy gondolom, semmi baj nincs vele, ha valaki 16 évesen kávézik! Gond, ha valaki cigizik, 2-3 doboz energiaitalt iszik naponta, füvezik, stb., de egy tejeskávé egyáltalán nem egészségtelen ennyi idősen már.

2019. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
14 éves koromtól kávézok reggel,mert többször rosszul lettem olyan helyeken ahol sokat kellett állni.Kiderült,hogy alacsony a vérnyomásom,ezért orvos javasolta. Az is egy tévhit,hogy a kávé káros.Kis adagban számtalan pozitív hatása van.
2019. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm.

Jó, lehet, hogy ez nem egy értelmes kérdés, csak azért tettem fel, mert szerintem ez nem lenne gond, ettől semmi bajom nem lesz, de anyukám szemében a kávé az valami nagyon rossz dolog, kb. felér s cigivel ahogy kiszedtem a szavaiból és nem tartja jónak, ha valaki “már ilyen fiatalon” kávézik.

2019. márc. 3. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a tejeskávé elfogyasztása káros lenne...sőtt még a heti 2-3 sima kávé sem.

Van aki napi többet megiszik, na az már probléma szerintem.


Amúgy nem tudsz mit tenni amíg vele élsz rá vagy utalva.

Tudod sok szülő már csak ilyen. 36 vagyok szintén szülő, de anyám a mai napig rám akarja tukmálni az ő értékrendjét az ő szokásait, mikor nála vagyok.

Bírd ki valahogy, aztán úgyis saját életet kezdesz majd.

2019. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baaj csak figyelj a fogaidra mert könnyen fogkövesedik,de amúgy nem ügy. 12 évesen heti 5x kávézom🤷🏾‍♀️ (Hmm bár az tejes kávé)
2019. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!