Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 évesen elengednétek a...

15 évesen elengednétek a lányotokat bulizni?

Figyelt kérdés
Nem házibulira gondolok, hanem discora. Ha elengeditek, akkor kikkel, mennyi ideig és milyen keretek között?

2019. ápr. 20. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

15 évesen voltam, a 20 éves unokabátyámmal és a haverjával discoban vidéken....igaz több mint 20 éve volt ez már.

De ebből kiindulva van olyan társaság akikkel elengedném.

2019. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

15-16 évesen voltam először ilyen buliban, néhány barátnőmmel, meg ismerős vegyes társasággal. Éjfélig maradhattam, akkor apukám értem jött autóval. Nem ittam, a többiekre nem emlékszem, de ők is max. mértékkel ihattak, és csak előtte, ott helyben nem.

Nekem nem volt jó élmény, nem éreztem magam odavalónak (ez azóta se változott meg), így tulajdonképpen jó volt eljönni olyan korán.

Egyszer már korábban is elengedtek (szintén 15 éves lehettem), akkor annyira sokan voltak, hogy nem mentünk be végül, nem vártuk ki a sort. Akkor is megkönnyebbülés volt eljönnöm.

Mire nekem gyerekem lesz már biztosan nagyon más világ lesz, de most úgy gondolom, hogy ilyen buliba leghamarabb akkor engedem el, ha eléri a korhatárát, általam is ismert és megbízható társasággal megy, és egy adott időpontig maradhatna, utána valamelyik szülője érte menne.

2019. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem engedném. Házibuliba nem rendszeresen, de elmehetne, diszkóba meg szórakozóhelyre nem.
2019. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkinek köszönöm a válaszát
2019. ápr. 22. 07:16
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan en mar 18 vagyok, de nem engednem el az ennyi idos lanyomat mert pontosan tudom mi megy ott. Drogok ezerrel, es 15 evesen a tarsasag meg a "nagylanysag" miatt felve a kikozositestol nem feltetlen fogja vissza utasitani.
2019. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Igen, el. De feltételeim lennének:

-Elviszem, és érte is megyek.

-Ha elmennek A-ból B-be, akkor szól, és óránként "bejelentkezik", hogy minden rendben van. Elég egy sms, nem félórás telefonálásra gondolok.

-Vigyáz az ivászattal. Nem azt mondom, hogy ne igyon, de ne legyen taccskész, mert kevés undorítóbb dolog van, mint egy magáról nem tudó, részeg ember.

-Ismerem azokat, akikkel megy, és jó véleménnyel vagyok róluk.

-Pénzt külön nem adnék rá, fizesse a zsebpénzéből.

2019. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

engedném, 8. osztály után már simán mehetne bulizni.

azért itt sokan nem tudják a valóságot, egyes discokban hétvégén leginkább 14-16 évesek vannak. 18-19 évesen már öregnek számít ott az ember. valakinek felmutatod a diákig.ját, aki elmúlt 16 és beengednek, nem néznek képet, meg nevet se. múltkor egy barátnőm a pasija igazolványával ment be, mert csak a dátumot nézik.

2019. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

nagyon felelősségteljes szűlő lehetsz/leszel 18as!

De gondolom ill. remélem ezt te is mėg csak gyerekként írtad..

2019. ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, a 18as egyéttelműen gyerek. Igénes, normális helyre nem engddnek kicsiket, a többibe meg nem engedném a gyerekem. Egy 14-16 évesnek nem a buliban van a helye, nagyon ráér még felnőttest játszani. Egy ilyen korú gyerekben még nem nagyon van felelősség és veszélyérzet. Pluszban, ha baja lesz, a szülőt rángatják meg. Itt pár éve volt hogy a kislány alkohol mérgezést kapott, erre a szüleire rászállt a gyámügy.
2019. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen engem anno engedtek, de ez kisváros volt, mindenki ismert mindenkit, nem volt még nagy divat a partydrog és éjfélre haza kellett érnem.

Ma én már nem engedném, főleg a gina meg hasonlók miatt. Hiába megbízható a gyerek, nem csak rajta múlik, hogy ne essen baja, màr màs világ van, sajnos. 1-2 év múlva már úgyis menni fog, megpróbálnám legalább 16 éves koráig itthon tartani.

2019. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!