Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van köztetek, aki...

Kamaszok, van köztetek, aki szintén szívesen eltöltene kb. egy napot kerekesszékben egy "kísérlet" céljából?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és már nagyon régóta vonz, foglalkoztat ez a téma, egy jó ideje már meg szeretném ezt csinálni. A tervem, hogy megpróbáljak így menni mindenfelé a városban (Budapest), különböző helyszínekre, szórakozni, látványosságokhoz, élményteli helyekre, programokra. Parkokba, plázákba, éttermekbe, boltokba, akár fürdőbe, szórakozni... Természetesen nem megfeledkezve a tömegközlekedésről sem.


Azaz megpróbálni mindennapos, aktív életet élni, úgy hogy közben kerekesszékben ülök. Így talán egy kicsit meg tudom ismerni, hogy az erre rászoruló, így élő embereknek milyen kihívásokkal kell szembenézni nap mint nap.



Az egyik budapesti alapítványtól, aki szokott hasonló programokat szervezni, próbálnék meg kölcsönözni egy kerekesszéket erre a célra nagyjából egy napra és végrehajtani ezt. Azonban nem vagyok benne biztos, hogy ha egyedül vágnék neki, sokáig jutnék, ezért szerintem az lenne a legjobb, ha olyasvalakivel csinálhatnám meg ezt, akit ez szintén érdekel, foglalkoztatja ez a téma és szívesen kipróbálná, hogy milyen lehet kerekesszékben egy nap. Megfelezhetnénk a napot vagy az időt és így mindketten lennénk a másik segítője is.


Van valaki, akit szintén érdekel ez?


Elsősorban velem nagyjából egykorúakkal tudnám elképzelni ezt, de bármilyen visszajelzést, tanácsot, gondolatot szívesen veszek.


2019. ápr. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Inkább annak örülj,hogy nem kell egy percet sem kerekesszékben ülnöd... meg ha eleve nem csináltál még ilyet,akkor még balesetveszélyes is lehet.
2019. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Havonta ki van írva ez a kérdés, meg az is, hogy milyen lehet gipszelt labbalés jaj de kipróbálnád......tuti hogy ezek mind a tieid, nem hiszem el hogy ennyi pervert aberrált tini van aki mozgássérülteset akar játszani. Keress egy barátnőt vagy legalább valami normális hobbit!!
2019. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
nem akkora hülyeség . 8-1 éveseknek is van erre lehetőség vannak érzékenyitő foglalkozások simán lehet van tiniknnek is-
2019. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
10*
2019. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

ne foglalkozz a többiek véleményével, nincs igazuk. nagyon jó dolog, hogy ilyen nyitott vagy és bátor, maradj mindig ilyen!

16l

2019. máj. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!