Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól kéne egy kamasznak óvszert hordania magával?

Figyelt kérdés
Arról a kérdésről jutott eszembe, hogy mit vigyen a lány utazásra, stb. és hogy ott sokan írták, hogy óvszert is vigyen. Én 16 éves lány vagyok és nem hordok magamnál.

2019. máj. 11. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8 Tudom mikor jár le a szavatossága.


Azt lehet nem tudtam, hogy nem szabad meleg helyen tárolni(és köszönöm annak, aki írta), de azért egy kib@**ott évszámot el tudok olvasni.

2019. máj. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem már 12-vel kellett volna, szerencsére nem történt semmi baj, de legkésöbb akkor kell amikor szexelsz, kortól függetlenül.
2019. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha fennáll a szex lehetősége.

Ha nemiéletet él vagy tervezi annak az elkezdését akkor érdemes vásárolni gumit. 16 évesen barátom sem volt, nem hogy egy nyári kalandban akarjam elveszteni, eszembe sem volt óvszert venni és magammal hordani.

Igaz felnőtt nőként sem úgy állok neki egy nyaralásnak, hogy biztos dugni fogok. Ha úgyhozza a sors, hogy találok valakit és egymásnak esünk van annyi eszem, hogy óvszer nélkül nem megyek bele behatolásba.

2019. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!