Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 évesen a ti gyereketek is...

10 évesen a ti gyereketek is ennyire anyás volt?

Figyelt kérdés
A fiam egyszerűen nem tud tőlem elszakadni,ami nem baj,de szerintem túlzottan hozzám nő. Esténként mindig mellém fekszik (nem baj ,csak furcsa), ha párommal elmegyünk valahová ( 2 éve vagyunk együtt jól kijönnek, beszélgetnek ,stb) mindig hívogat,hogy mikor jövünk haza stb. Nem mer otthon egyedül lenni. Ha kérdezem mi a baja,nevetve mondja, hogy semmi.
2019. máj. 13. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is volt ilyen, vagy csak mostanában jellemző rá?
2019. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3-4 éve kezdődött az egész. Ezért is nem tudom hová tenni. Félek,nem növi ki. Nem nagy meg az tény,de szerintem egy 10 éves gyereknek nem kellene ennyire anyásnak lenni.
2019. máj. 13. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Nagyobb koraban sem problema szerintem.:)


29F

2019. máj. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyem is 11 eves koraig volt ilyen meg most is anyás de csökkent kicsit
2019. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

6 éves a kisfiam, szurkolok, hogy 10 évesen még nagyon anyás legyen.

De, hogy ne offoljak, szerintem normális, lehet, hogy a kisfiad alapvetően egy érzelmesebb típus, nagyon szeret téged, neki még te jelented a világot, és ez rendben van így. Valószínűleg fog csillapodni majd ez.

A bátyám anyás volt, most 40 fölött még mindig nagyon kötődik az anyukánkhoz.

Ez szerintem egy szép dolog, a további életét, párkapcsolatait csak akkor befolyásolná negatívan, ha te, az anya nem engednél lazítani köztetek lévő kapocson.

Idővel érezni fogod, amikor a fiad készen áll erre.

2019. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!