Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyereketek hány évesen kezdte...

Gyereketek hány évesen kezdte egyedül mosni a haját?

Figyelt kérdés
10 évesen még nem korai?
2011. febr. 14. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem az. Az enyémek 10 évesen már jópár éve egyedül mosták. Kb. 7-8 éves koruktól... Egy 10 éves már 4. osztályos...
2011. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fiam is egyedül akarja mosni a haját és kicsit elbizonytalanodtam. Köszönöm a választ!
2011. febr. 14. 08:19
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Az én lányom 10 éves lesz nyáron (harmadikos),ő magának mossa meg a haját de én öblítem ki neki a sampont belőle.

De neki majdnem derékig érő haja van,és ezért!

2011. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Enyém is 10 é mosta tök egyedül, de már 6 é is próbálkozott.
2011. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 14. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, és néha van, hogy anya mossa a hajam. Hogy miért? Mert közben beszélgetünk, és sokkal jobban meg tudja mosni, mint én. Lényegben olyan, mintha fodrásznál lennék. =)
2011. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát végülis ha fiú akkor gondolom nem hosszú a haja,szóval magának is megtudja mostni.

Próbáljátok ki.

Aztán mondjuk 2 hetente egyszer te is megmosod neki :)

Amúgy én is 15 vagyok és nekem is néha megmossa a hajam anyu,mert szeretem a birizgálják a hajam :D

2011. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hülyeség . én 5 évesen a fenékig érő hajamat teljesen egyedül mostam .. ne feledd hogy minnél jobban félted az élet " nagy " dolgaitól annál nehezebben fogja megérteni őket . hadd hogy tanuljon a hibáiból .
2011. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én kb. 5 éves koromtól egyedül mosok hajat...10 évesen speciel a hátközépig érő hajamat mostam tökéletesen egyedül ,és nem lett tőle semmi bajom. Szóval engedd neki nyugodtan! pláne ha fiú...nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy haja lenne.
2011. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!