Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok

A kérdés

A növèrem 13 èves lànya farkasnak kèpzeli magàt! Farkasos tàska, poló farkas fog a nyakàba nem szörteleniti magàt mert olyan akar lenni mint egy farkas stb szerintetek ez normàlis?

máj. 22. 11:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Valószínűleg kinövi hamarosan és borzasztó cikinek fogja érezni az élete ezen epizódját.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont máj. 22. 12:00 Privát üzenet

Szerintem még aranyos :D

Biztosan elmúlik majd.

És 13 évesen még nem is biztos, hogy szőrteleníteni kell. Legalábbis, ahogy visszaemlékszem, akkor én még nem csináltam.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont máj. 22. 12:12 Privát üzenet
Majd elnövi.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont máj. 22. 12:20 Privát üzenet

4kézláb jár, nyers húst eszik és vonyít éjszaka a holdra?

Nem, nem képzeli magát farkasnak, csak tetszik neki. 13 évesen inkébb ez, mint mondjuk egy papagáj.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont máj. 22. 12:32 Privát üzenet
Ő legalább nem vámpír :)

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont máj. 22. 12:33 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Kerdezo, teged az zavar, hogy 13 evesen nem szorteleniti magat???

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont máj. 22. 12:39 Privát üzenet
Nem tudom mikor, talán 10-12 évesen én meg arra vágytam hogy én legyek a Holdtündér. És ahogy egy Válaszoló már írta, rém kínos erre visszaemlékezni 30 évesen. De ez annak a kornak a velejárója.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont máj. 22. 13:16 Privát üzenet
Sztem egy 13 éves lánytól ez nem normalis dolog. Van más dolog is az életben amit egy lány szerethet. De ez az én magan véleményem. Mondjuk a stilusara es amegnyilvanulasara kivancsi lennék h valoban allat modjara vislekedik e🤣

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik.
# 8/13Időpont máj. 22. 13:23 Privát üzenet
10-12 évesen vámpirnak kepzeltem magam, nem tudom meddig tartptt, talan 14 eves koromig. Mondjuk eleg gaz voltam, de hat mindenkinek vannak/voltak ilyenjei sztem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont máj. 22. 14:28 Privát üzenet
Attól függ még miben nyilvánul meg? Pl volt ismerős akinek fia es farkasnak képzelte magát de ő pszichesen nem volt 100as...vicsorgott meg ugy ette a kaját....én nem találtam humorosnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont máj. 22. 15:05 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti 15 éves kamaszra ráhagynátok a tanulást, mehet oda akkor amikor akar, meg a gépezést bármit de így nem adnátok a zsebpénzt, luxus cikkeket?
Más gyereke is videós híres fortnite játékos akar lenni ha nagy lesz? Írassak új fogalmazást, vagy adja ezt be?
Ki akar farkas lenni?
Ha akar valaki egy farkast otthonra, akkor honnan kell szerezni engedélyt? És mekkora ketrecet engedélyeznek 1 db farkasnál? Mennyibe kerül? Mit kell tudni a tartásáról?
X-Men 2-ben Mystic mit akar Farkassal a sátorban? Miért veszi fel Jin alakját?
Feltelepítettem, a casineto progit, és nem akar rendesen futni. Bejenkezik, betölt, majd kilép. Én a win7-re szerettem volna ezt feltenni, mivel ez van a számítógépemen. Lehet...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kamaszok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!