Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-Men 2-ben Mystic mit akar...

X-Men 2-ben Mystic mit akar Farkassal a sátorban? Miért veszi fel Jin alakját?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Mystique, és Jean! :D

Egyértelmű mit akar: le akar feküdni Logannel. Azért veszi fel Jean alakját, mert tudja, hogy Logan mit érez iránta; a saját alakjában sokkal kevesebb esélye volt, hogy elérje a célját.

2012. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

gondolom kur*i akar.

Lehet viszketett neki , azt kellet a jó szőrős farkas lompos.

2012. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

bocsi, de lusta voltam utána nézni a két szép név helyesírásának.

nem értem miért adta fel ennyi próbálkozás után, és Farkas miért küldte el a fenébe, olyan "csajt" kúrhatott volna meg akit csak akart hisz bárki alakját felvehette volna :)

nem értem Farkast ...

2012. febr. 21. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

jogos,mert még olyan kéken is bomba volt.

egyébként szerintem a képregény farkas gond nélkül becsempészte volna a lompost neki,de a film egy korhatár nélküli félig gyerek film,amiben élesen el kell különülnie a jónak és a rossznak.

és a jó ilyen esetben erkölcsileg is magasabb rendű,tanító jellegű....blöee.

:D

2012. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a képregényben volt is közöttük valami egy időben - legalábbis az egyik univerzumban.
2012. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!