Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért tiltanak el egymástól?...

Mért tiltanak el egymástól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18/L és 18/F


Lassan 3hónapja állandóan szinte tényleg minden nap együtt vagyunk barátommal és nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk egymással.De valamiért ez mind 2fél anyjának nem tetszik...nem értem miért hiszen ugyan úgy megcsinálunk mindent otthon segítünk tanulunk és még bulizni se járunk sűrűn szóval nem értem mi lehet a probléma.Nem akarják engedni h találkozzunk mert h elég 1 héten 1* találkozni meg hasonlók:S De nekünk nem elég mi szeretnénk minél több időt eltölteni egymással(L).Már azon gondolkozunk mind a ketten h ha eljegyzés lenne akkor talán felfognák h tényleg komolyan gondoljuk a dolgot és nem viccből harcolunk egymásért.Más szülők is így fogják fel a dolgokat?Most úgy érezzük mind a ketten h megkeserítik az életünket mondván ők "csak jót akarnak nekünk".. Kérem segítsetek!Köszönöm


2010. júl. 7. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

eljegyzéd szért még korai..de ne hagyjátok magatokat!! elvileg már felnőttek vagytok = azt csináltok,amit akartok


drukkolok!

2010. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy és ő is az.Akkor találkoztok amikor akartok.:)

ebbe már nincs beleszólása a szüleőknek és ezzel nem csinálnak jót.

Magyarázd el a szüleidnek,hogy te szereted őt és pont ezért minnél több időt akarsz vele tölteni és a tanulásod rovására sem megy.Ha nem érti meg akkor az az ő baja akkor is találkozzatok.:)előbb-utóbb megbékél.:)

2010. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Esetleg összehozhatnátok egy vacsorát/ebédet,ahol ott lennének a szüleid,a párod szülei és ti is.Így megismerik egymást,rájönnek,hogy rendes emberek és a párod is az.Ha látják,hogy rendes családból származik,figyelmes,megértő a párod,talán hagyják,hogy találkozzatok.


Ha nem,igazából nincs mit tenni.Találkozni tudtok attól,hiszen felnőttek vagytok.Csak benne van a pakliban,hogyha rájönnek a szüleid azt mondják,hogyha nem hallgatsz rájuk mehetsz a saját dolgodra:(

2010. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat nagyon aranyosak vagytok:)

Hát próbálunk azért mi is alkalmazkodni hátha sikerül és elfogadnak kettőnket remélem mert nagyon szeretjük egymást és nagyon boldogok vagyunk együtt:)(L)

2010. júl. 7. 19:42
 5/12 anonim válasza:

Nálunk a suli ideje alatt volt így... Igaz,felvételi előtt meg is értettem anyumat,h nem örül,ha mindennap találkozunk. Igyekeztünk alkalmazkodni... Most már sokkal jobb a helyzet! De az eljegyzést mi is tervezzük! :)

Azt tudom tanácsolni,h próbáljatok vmennyire alkalmazkodni. Amúgy így a nyári szünetben is ellenzik??


17/L és 21/F

2010. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen nyári szünetben is ellenzik és épp ezt nem értem elég jól sikerült az én évvé-gém is sikeresen le érettségiztem előre hozottból és a kisérettségim is elég jó lett a barátom pedig 3mas tanuló ami szerintem elég jó.szóval tényleg nem értem mi a probléma.
2010. júl. 7. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
totál Rómeó & Júlia történet ..
2010. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Haha:D De mi nem fogunk meghalni;):D:P
2010. júl. 7. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:

18/L 17/F

Most nyáron többet agyok a páromnál (ott is aludva) mint itthon. Nekem anyum fura hogy engedi és nem szól eddig mindig baja volt ha heti egyszer nem aludtam itthon. Ha hugomra kell vigyázni akkor párom segít tegnap is együtt vittük ki játszótérre a hugomat és tök jól eljátszottak. Próbáljatok beszélni a szülőkkel hogy ti szeretitek egymást és kiszeretnétek használni a szünetet mert tudjátok ha jön a suli akkor kevesebbet ffogtok tudni találkozni mert tanulni kel stb stb

2010. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
hamar megfogjátok magatokat uni max2év
2010. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!