Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 eves vagyok es a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves vagyok es a baratom 20, ossze akarunk koltozni kb 3 honap mulva mert csak igy lehetunk egyutt mert tiltanak minket egymastol.23honapja vagyunk eggyutt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tilt egy anya/apa mindig jó oka van rá! Amit nekem régen nem engedett meg az anyum annak csak most örülök! 'sajnos' mindig igazuk van! :D
2009. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
23 hónap az elég hosszú idő, ahhoz képest, hogy még fiatalok vagytok. Ha nagyon jól ismeritek egymást, és megbíztok egymásban, őszinték vagytok stb. akkor nincs gond, viszont nem lenne jó úgy összeköltözni, hogy akkor jönne elő minden probléma. Ha tiltanak titeket, annak biztosan van valami oka, lehet, hogy megkéne hallgatni a szüleiteket és csak utána hozni egy jól megfontolt közös!! döntést, mert ők a tapasztaltabbak és hátha jobban tudják. Rosszat biztosan nem akarnak. Van a mondás is: lakva ismerni meg az embert. Remélem tudtam segíteni, és sok sikert! :)
2009. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát meg nem tudom abba belegondoltál e, hogyha tiltanak tőle a szüleid, valószínűleg nem lelkesednek majd az ötletért. akkor is, ha nem is tudnak rádparancsolni h maradj otthon (megszöksz vagy tudomisén, nem tanácsot akarok adni), a legcélravezetőbb módja annak h ellehetetlenítsék a helyzeted, ha minden anyagi támogatást megvonnak. nem tudom hogy a barátod dolgozik e vagy mindketten tanultok, de lásd be ennyi idősen nem vagy képes arra h megvehesd magadnak a szükséges élelmiszereket, fizesd a számlákat a tanulmányaid, vagy hogy egyáltalán meg tudj élni.
2009. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a baratomnak nagyon jol fizeto munkahelye van es en most fejezem be a sulit
2009. márc. 12. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
és a továbbtanulás?
2009. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok h összeköltöztök e de gondolj arra h akármennyire is szeretitek egymást most, nem tudhatod mi lesz pár hónap/év múlva. Nem kívánom ezt de ha idövel szakítanátok, szted hova tudnál menni? Vissza a szüleidhez, akiket egyszer már otthanytál, nem hallgattál rájuk? Fiatal vagy még egy összeköltözéshez, sztem.
2009. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Engem jobban érdekel, hogy miért is tiltanak titeket?



25/f

2009. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

és nem sértené a büszkeséged h egy srác teljesen eltart téged? merthogy 17 éves fejjel érettségi nélkül normálisan fizető állásod legyen az kizárt dolog! inkább azon járjon az eszed h mit tanulj tovább hogy ha esetleg elég idősek lesztek az összeköltözéshez, meglegyen neked is az anyagi biztonságod, ne maradj hoppon ha a srác meggondolja magát. egy ilyen dologba nem játék belevágni, itt mindent érett, higgadt, felnőtt fejjel kell végiggondolni, minden esettel számolni és tervet kitalálni azok bekövetkeztére.

mellesleg az is javíthatna a helyzeteden ha leülnél beszélgetni a szüleiddel megkérdezni hogy mi a bajuk a sráccal. előbb utóbb meg fogják kedvelni ha látják h kitartottok egymás mellett. de az összeköltözés csak még egy ok arra, amiért még jobban utálhatják a barátod.

2009. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!