Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire támogatnád, ha a...

Mennyire támogatnád, ha a lányodnak az utazás lenne a hobbija? Egy hosszabb utat hogy hozzak fel?

Figyelt kérdés

17 vagyok, jövőre érettségizem. Jól tanulok, már van egy felsőfokú, és egy középfokú nyelvvizsgám, egyetemre készülök majd. A legjobb barátnőm 2 évvel idősebb nálam, ő már egyetemista. Ugye neki több kicsit így a szabadideje (kedd-szerdán voltak kötelező órái idén csak pl.), és rákapott az utazgatásra, hív mindig engem is. Ebben a tanévben voltunk 4 helyen, és nagyon jó volt, teljesen másmilyen, mint amikor úgy nyaralunk, hogy ott vannak anyáék is. Mert már ott is külön szobát kapok a szállodákban, de mégis más... Itt meg teljesen "felnőtt" voltam, én intéztem magamnak mindent, szóval más volt a feeling. Nyárra is le van foglalva két út, de mondta a legjobb barátnőm, hogy ősszel elmehetnénk Dubaiba, november végén-decemberben pedig az USA-ba, New York-Washington rész környékére. Kedvem éppen lenne, de eddig ahol voltunk, azok mind közeli helyek, szóval Európán belül maradtunk (pl Prága, Velence). Anya meg amúgyis extrán parázós, ezekre is apa beszélte rá mindig, mert ő is olyan, mint én, hogy soha nem bír nyugton maradni... De most mégsem 3-4 nap lenne, hanem minimum 8-10.


Mielőtt valaki beleköt, nyáron leszek 18 éves, és nem, eddig sem volt probléma sehol az életkorommal. Az igazolások is meg lennének oldva, ahogyan az eddigi 3 évben mindig.



2019. jún. 1. 09:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha magának fizetné és meglenne a 4.5 feletti átlaga az iskolában akkor igen támogatnám. Más esetben nem.
2019. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nem. Utazzon, ha szeretne, de ameddig nem teremti meg magának a rávalót, addig sztem illetlenség a szülőktől elvárni, hogy ilyen költségekbe verjék magukat egy olyan utazásra, amin részt sem vesznek ők. Van még sok szép közeli hely, azokat fedezd fel... New York és Dubai sem fog megszűnni addigra, amíg a saját lábadra állsz.
2019. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Érdekes, h a barátnőd veled utazgat, és nem egy korabelivel, v idősebbel. Szoktál neki fizetgetni ezt-azt?

Akkor engednélek el messze, ha ismerősök várnának.

2019. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok én is. Igaz, nem Dubaiba, vagy az USA-ba készülök:D (Bár tény, szeretnék eljutni oda is)

Megkérdezhetem, hogy végül mi lett? Elengedtek a szüleid?

2019. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!