Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, lányok! Ti nem izgultok...

Fiúk, lányok! Ti nem izgultok a suli miatt? Jövőre gimibe megyek és én nagyon izgulok az első találkozástól? Lesznek-e barátaim? .

Figyelt kérdés
Amúgy hány pontotok lett?
2010. júl. 8. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én hatosztályos gimibe megyek,remélem nem baj,hogy írok :)

izgulok kicsit,kicsit félek is tőle,de várom már :)

a beilleszkedéstől félek még nagyon,mivel eléggé félénk és szégyenlős vagyok,remélem menni fog és lesznek barátaim :)

13/L

2010. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok,a pontjaim lemaradtak:

matek:20

magyar:40

szóbeli szerencsére nem volt :D

2010. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Volt már 20 ezer ilyen kérdés, mindegyikre ugyanazt írták: legyél nyitott, kedves, közvetlen, legyél benne a bulikban (nem az ivós partyzásra gondoltam, hanem pl. vicces osztályprogramok, ilyesmi), menj el gólyatáborba és ennyi.

Nem akkora nagy eresztés a gimnázium, mint aminek mindenki hiszi, gondolj már bele. Ugyanúgy korodbeli gyerekek mennek oda, nem különbek nálad semmivel, de mindenki be van tojva, hogy úristen gimi. Fölösleges ennyit parázni ezen.

2010. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Őőőő ne úgy képzeljétek el ezeket a gimiket mint amerikában.

Ugyanaz az mint az általános csak nehezebb

12/f 8 osztályos gimibe járok.

2010. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és jővőre leszek 7.ikes :D
2010. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

14/L Szeptemberbe megyek gimibe.

Én is izgulok, pedig lesznek ott olyanok akiket ismerek, nem is kevesen

De mégis... Mindig azt kérdezgetem magamtól, hogy vajon milyen lesz???

A mi városunkban meg nincsen felvételi, hanem az 5.oszt-8.oszt-ig nézik a jegyeket. Még az évközbenit is...

Szerencsére végig kitűnő voltam :))

2010. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Attól félek ,hogy ott már ki lesz alakulva egy trsaság és nem tudok beilleszkedni. A közeli városban lesz a suli és ott lehet hogy a városiak közül 5-6-an ugyanoda mentek és nem lesz köztük helyem.

Am köszi

2010. júl. 8. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Izguljatok ám kis gólyák ;) Mindegyikőtök meglesz szívatva :D milyen megnyugtató :D :D


17F

2010. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is izgulok, pedig ismerek már pár embert. :D Biztos lesznek barátaid, nyugi. :)

Amúgy 71 pontom lett, 47 a magyar, 24 a matek.

15/l

2010. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia:)

én most kezdem a 10. osztályt és én is sokat izgultam amiatt, hogy nem fogok tudni beilleszkedni, pedig mindig is nagyszájú nyitott, népszerű lány voltam.:) amikor megtudtam hova vettek fel, elkezdtem myvipen keresgélni leendő osztálytársak után. (részletes keresés) mindenkinek írtam levelet, és szinte az osztály felét megismertem így. akivel tudtam, még nyáron összefutottam, így már le is volt beszélve, hogy ki lesz a padtársam :) mivel én bejárós vagyok (minden reggel buszozok 20percet) én is sokat izgultam amiatt, hogy nem fogok beférni a társaságba, mivel szinte mindenki ismer mindenkit. szerencsére ilyen problémám sem adódott. :D mondjuk tény, hogy főleg a koleszosokkal vagyok jóba, de az egyik legjobb barátnőm helyi, én egy olyan személyt nem tudok mondani az osztályból, akivel ne lennék jóba. :) bár azt sajnálom, hogy a 35 fős osztályban csak 6 fiú van :$:D nekem anno 71 pontom lett:) ha szeretnél nyugodtan írhatsz privibe ;) szia:)

2010. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!