Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan tudhatom, hogy hamarosa...

Honnan tudhatom, hogy hamarosan meglesz neki az első mensturációja?

Figyelt kérdés
Márciusban múlt 12,már több mint egy éve használ tisztaságit,vannak már cicijei,borotválja is magát..
2011. szept. 25. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatja senki, csak az biztos, hogy ha 16 éves korig nem menstruál egy lány, orvoshoz kell menni. Egyébként kiről van szó? Nem írtad.
2011. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt egyértelmű..tényleg kihagytam!A lányomról.
2011. szept. 25. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 évesen, a névnapomon jött meg először, pedig már 11 évesen is nagy mellem volt, és semmi előjele sem volt.
2011. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a fehér folyás helyett barnás izé lesz a tisztasági betétjén max 2 hónappal az eslő menstruáció előtt. max ez.

remélem segítettem!

14/L

2011. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg onnan, hogy beszélgetsz vele ilyen témákról??

Én anyukámtól kértem tanácsot, mikor először megjött, nem is volt kérdés, hogy szólok neki...

18/L

2011. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Majd szól ha megjön neki. Én 12 voltam, de vannak, akiknek sokkal később jön meg. Te mondtad neki, hogy borotválja magát vagy magától?? Nekem amikor megjött, nyáron először csak vmi barna izé volt, aztán következő hónapban jött meg...
2011. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy borotválja magát és vannak cicijei az nemazt jelenti jaj megkell már jönnie. Én nem borotválom magam még, vannak cicijeim és már többször is tapasztaltam előjeleit a mensinek. Haqmarosan megfogjönni.


Amugy hasfájás, mellfeszülés stb... és ezt meglehetne beszélni Öhmmm ...

2011. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a cici növekedése után kb. 1év - 1,5év alatt megkell hogy jöjjön.

És a tisztasági betétjén nem fehér hanem barna valami lesz..

has-mell fájás...

Egyébként,erről tök nyiltan beszélgess vele mert ha megjön neki netitkolja előtted..

Az én viszonyom anyukámmal nem elég bizalmas..én el sem mondtam neki csak 13-14éves koromban megkérdezte hogy nem jött még meg-e... pedig már 12éves koromóta megvolt.:DD

17/L

2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze,hogy beszélek vele ilyenről..csak nem tudtam pontosan,hogy miket vegyek észre először,mivel nekem az első már régen volt,és ő kérdezte,hogy borotválhatja-e magát!Köszi a válaszokat!
2011. szept. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!