Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit énekeljek az első (magán)...

Mit énekeljek az első (magán) énekórámon?

Figyelt kérdés

Annyira izgulok. :) Imádok énekelni, és anyukám végre elintézte, hogy járjak énektanárhoz. Olyan boldog vagyok.:)) Eddig 8 évig zongoráztam, tehát valamennyi tapasztalatom van a zenével kapcsolatban.


Pár linket várok, vagy zene (és előadó) címet.

Lehet magyar és angol is. Ne legyenek benne túl mély, és túl magas hangok.


Én eddig ezekre gondoltam:

Celine Dion - My heart will go on

Miley Cyrus - Girls just wanna have fun


De hátha van másnak jobb ötlete...


köszi előre is, 14/L


2011. szept. 14. 23:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

és lámpaláz ellen valami?

Mikor egyedül vagyok, akkor sokkal szebben tudok énekelni, ha már más előtt kell, akkor nem minden tökéletes, félek, hogy befalsolok, és direkt azért lesz rossz akkor. :S

2011. szept. 14. 23:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

rengetek stílusban hallgatok rengeteg zenét, szóval tudok segíteni, hogy mi illik a hangodhoz, csak annyi kéne, hogy feltöltesz egy videót amin énekelsz és be linkeled ide

kíváncsian várom/várjuk :))

2011. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
*rengeteg
2011. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Dettó, de csak úgy hasraütésszerűen nem könnyű.. :)

Videót kérek én is! :P

2011. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát ezeket biztos, hogy ne énekeld. Ezek a dalok nehezek, amíg nem tudsz jól bánni a hangoddal, addig kizárt, hogy jól elénekeld őket. Ráadásul gondolom, pont most mutálsz, nem is kéne erőltetni a hangod. (mondjuk eleve furcsa, hogy ennyi idősen felvesz egy énektanár úgy, hogy még nem is tudja, mennyire mutálsz, na de mindegy)


Elsőre egy egyszerű dalt kellene énekelned. És semmiképp sem olyat, amit egy előadótól ismersz, mert akkor kényszert érzel arra, hogy őt utánozd, így a tanár nem fogja rendesen hallani, hogy milyen a hangod.


Nem véletlen, hogy elsőre népdalt szoktak kérni. Inkább olyannal készülj, egy jó tanár úgyis leállít, ha valami ilyen számmal akarod "bemutatni" a hangod, és azt fogja mondani, hogy inkább akkor a Tavaszi szél legyen.

2011. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=NG2zyeVRcbs


http://www.youtube.com/watch?v=XPBwXKgDTdE


http://www.youtube.com/watch?v=AWpsOqh8q0M


Én ezeket énekelném.De énekelj olyat amit szeretsz.:)

Amúgy hova fogsz járni.Melyik városba? 13/L

2011. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A választottjaidat NE énekeld! Nagyon nehéz számok.

Mit szólnál a Bikini - Közeli helyeken? Vagy Kovácsovics Fru szám?

2011. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
3 dolgot mondok,olyat ne énekelj amihez még nincs képezve a hangod plusz nem tudod átérezni,másodszor 14 évesen még mutálsz,normális énektanár nem engedne énekelni csak 17-18 éves korodtól,ha vége a mutálásnak,harmadszor nem így működik hogy te találod ki mit énekelsz,jobb helyeken,csak a vizsgán és akkor is a tanár mond néhány lehetőséget
2011. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó: Gondolom azért mondani fogja, hogy énekeljek valamit... Vizsga pedig nem hiszem, hogy lesz. Magántanárhoz fogok járni.

többieknek: mutálás...hahh. tudom, hogy a lányok is mutálnak , de annyira azért nem durván, mint a fiúk. A my heart will go on-nal már énekversenyen is voltam, szerintem nem olyan nehéz szám, a girls just wanna have fun meg főleg nem.

Nem azért fogok énektanárhoz járni, mert semmilyen hangom van, és szeretnék megtanulni énekelni. Nagyon sokan mondták már, hogy szép hangom van. Csak tökéletesíteni szeretném.

2011. szept. 15. 19:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hidd el nekem,egy nagyon profi tanárom van,ő csak jobban tudja,hogy a mutálás melletti éneklés mennyire lehet veszélyes
2011. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!