Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiúnak játék?

4 éves kisfiúnak játék?

Figyelt kérdés

1 hétre jön hozzánk egy 4 éves kisfiú és szeretnék kedveskedni neki valami játékkal, viszont nekem nincs gyerekem, sőt a környezetemben sincs, akitől ötleteket meríthetnék.


Anyuka azt mondta nem kell venni, egy-kettőt hoz, elég az.. de én szeretnék! Az újdonság mindig jó... :)


Mit vehetnék?

Nem gondoltam nagy játékra, úgy 10 ezer forintig....

Homokozót már beszereztem


2019. aug. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Labda ill. egyéb sportszer, jármű, társasjáték (pl. memóriakártya) általában minden fiúnál favoritok. Ha hajlandó molyolni, akkor gyurma, festék, lego (még inkább duplo) és mesekönyv.
2019. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
matchbox
2019. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Homokozóba mindenféle játék. Örökké el tudnak vele szórakozni.

Azt a 10 ezret inkább fordítsd élményekre. Vidd el a környéken valahová: strand, élmény fürdő, állatkert, tanösvény, stb.

Ha leírod, hogy merre laktok, biztos kapsz tippeket.

2019. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok, ezek jó ötletek tényleg.

Aki a társas játékot írta, esetleg ajánlani is tudnál?


Fürdőbe, állatkertbe és játszóházba készülünk.

2019. aug. 4. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen egy Feketepéter kártya vagy egy dominó bőven elég társasjáték.

Sok esetben nem a legdrágább játék a legjobb. Egy vízipisztoly csata vagy egy közös bújócska sok esetben jobban leköti, mint a tiz-húszezres játékok.

Ami még mindig bevált, azok a kreatív játékok: gyurma, aszfalt kréta, festék, és a már említett homokozó.


4 évesen nagy örömöt tud okozni olyan, amit otthon nem lehet. Pl. sárban ugrálni gumicsizmában, bogarakat gyűjteni, stb.


Ha lesz olyan este, amikor szép csillagos az ég, akkor menjetek ki hulló csillagokat nézni! Egy kis szalonna sütéssel, tábortűzzel az lesz 4 évesen a nyár legjobb programja! Főleg, ha kint is alszotok pl. hálózsákban.

2019. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora gyereknek társas: sakk, jenga, zingó


Amúgy kisautó, labda mindig jó.


Ebben a korban szeretik a dinókat is, de jó lehet akármilyen harci cucc is, kard (akár buborékfújó kard is), (vizi)pisztoly, műanyag katonák.


Egy pepcoban fillérekért tudsz venni zacskós dinót, katonát, kisautót, kreatív cuccot. Nem nagy minőség, de az 1 hetet kibírja ;)

2019. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm mindenkinek! :)
2019. aug. 5. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!