Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúnak játék babakocsi ciki?

Kisfiúnak játék babakocsi ciki?

Figyelt kérdés

2 éves lesz, imádja a babakocsiját, ezért ciki lenne otthonra egy ilyen játék?


[link]


2017. okt. 20. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
dehogy lenne ciki
2017. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
nem csak otthonra mellesleg. az en fiamnak is kb ket evesen lett es az utcan is tologatta.
2017. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Már miért lenne ciki? Az én nagyobbik fiamnak is nagy kedvence volt még későbbi korban is, ráadásul még rózsaszínűt is választott, mert az tetszett neki, teljesen rendben van az ő korában, ez én fiam még tologatta simán 4 évesen is. Kaptam én is hideget-meleget az egyik nagyitól, de pont nem érdekelt, jövőre lesz 18, jelentem semmiféle következménye ennek nem lett, hisz nem is lehet. A nemi szerepek és az ezeknek betudott sztereotípiákat követő viselkedésformák lényegesen később jelentkeznek. Ilyenkor még a legtöbb gyerek "uniszex", illetve gender-semleges.
2017. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyesfélét tologatott évekig a gyerek( csak csupa rózsaszanben :D ): [link]
2017. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a mai világban már egyáltalán nem ciki.
2017. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
nem ciki. Enyém is imádta. mondjuk az is igaz, hogy egy terepjárót tologatott benne :D
2017. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Az én kisfiam egyszer a játszótéren tologatott lelkesen egy ilyet, bár nem a sajátunk volt. De egyébként létezik játék bevásárlókosár, taliga, talicska, ha zavarna, hogy csajos.
2017. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki. Oviba (is) láttam nem 1 kisfiút akik babakocsit tologattak benne babával akit Linának hívott az egyik kisfiú. Szerintem tök cuki.☺
2017. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Manapság ez inkább divat, mint ciki, mert most már úgy csinálunk, mintha a gyerekeknek nem lenne neme. Szerintem furcsa egy kisfiú rózsaszín babakocsival, ezerféle tologató játék van, a lányomat egyébként uniszexbe öltöztetem, de szerintem az más ha egy lány autózik, vagy egy fiú csillámponikkal játszik, akkor is ha amúgy ettől feltehetően nem lesz meleg.
2017. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Ma már a férfiaknál divat a rózsaszín ruha és a rikító cipő , kiegészítők és nem melegek. Pedig ők 'tudatosan' divatolnak. Akkor egy kisfiúnak miért lenne ciki a rózsaszín babakocsi amit egy idő után ki fog nőni? Még gyerek és ez tetszik neki akkor játszon vele , nem ezen dog múlni , hogy meleg lesz e vagy sem. Én csak fiús játékokat játszottam , voltak babáim is de azoknak levágtam a haját stb. Mégse lettem leszbikus.
2017. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!