Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Balatonnál használtátok...

A Balatonnál használtátok mostanában a Vape Derm Herbal szúnyogriasztót?

Figyelt kérdés

Elég hatékony? Elkerülték a babátokat (és persze a felnőtteket is) a szúnyogok?

Napközben is sok a szúnyog vagy csak este?

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél raid day and night-ot. Nonstop mehet 10 napig, én itthon társas ház 4. emelteén nyitott ablaknál alszom éjjel, a gép is világít elég sokáig, de egy dög se jön be.

Konnektroba dugós, abból párolog vmi, amitől kinyúvadnak a rovarok, de emebrre természetesen ártalmatlan. Nagyon ajánlom.

2010. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, van az is, de ugye nem ülhetünk a szobában egész nap, így valamivel védeni kell magunkat...
2010. júl. 13. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Galaktiv Bio szúnyogriasztót használj!

Ez az egyetlen, ami valóban bio, a többiben rovarölő vegyszer van, ami konkrétan méreg. Nem is ajánlják gyerekekre. Mi már évek óta a Galaktivot használjuk, és nagyon bevált. Valóban távol tartja a szúnyogokat, és elég sokáig hatásos, még sose kellett újrafújnom vele magam, estefelé befújom, és az kitart egész éjjel (most szombaton is teszteltük grillparti közben. Ja, és közel vagyunk a Balatonhoz!)

2010. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Mi 3-án jöttünk haza, 2 év féléves és félévesek a lányaink és napközben egyiket sem csípték meg, este viszont 6 óra után bezártam az abalkot és így nem tudtak bejönni a házba. Mi kő házban vltunk és az elég hűvös maradt + vittem ventillátort, amit ha elég távol teszel tőlük, akkor keveri a éevegőt, de megy rájuk. A férjem az ottani horgászboltban vett olyan mécsest, ai szúnyogriasztó, tök jó illata volt, egy cserép kaspóban volt és azt tettem a teraszon az asztalra és nem jöttek a dögök. Pedig követeln vízparti nyaralóban voltunk. Ja és többször jött a helikopter is a héten. -Én nem éreztem úgy, hogy rengeteg lenne a szúnyog és a csípések sem voltam nagyobbak, mint a megszokott. Viszont szombaton voltunk a Dunánál Kisorosziban és ott ezzel a vape herballal kentem őket és rengeteg csípés van rajtuk és úgy néztek ki tengapig, mintha kokárdája lenne neki. Hívtam is a dokotrnőt, de megnyugtaott, és mára valóban elmúltak, úgyhogy csak szúnyogcsípés volt és nem kullancs. Szóval nekünk nem vált be (a fúkosat is vittem és a stiftes verziót is, az teljesen hasznákhatatlan, mert elkopig a golyó hamar atelejéről)

2010. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használtam a balatonparton neki, az a bőrre kenhető golyós-dezodor szerű változatot. Nekünk elég hatékonynak bizonyult, csak arra kell figyelni, hogy mindenhol bekend a bőrét vele, mert hamar megtalálják a gyenge pontokat. a hátránya, hogy a ruhájára ezt nem tudod rákenni, csak a bőrére, így a ruhás részeken lehet, hogy megcsípik. én a spray-s változatokat azért nem használom, mert megijed tőle, és elkezd sírni. ez a golyós pedig tetszett neki, hogy kenegettem vele.
2010. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!