Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 év közötti (nem ovis/böl...

2,5-3 év közötti (nem ovis/bölcsis) gyerekkel hogyan alakul a napirendetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Pont ugyanúgy alakult mintha oviba járt volna. Tehat reggel 7kor kelt, reggeli 8 utan. Addig nem éhes. Oviba is fel9kor van a reggeli nálunk. Fogmosas, Utana jatszott, míg én csinaltam a dolgom, vagy kimentunk délelőtt vagy nem. Attól fuggoen, hogy ertem ra. Delben ebed. Igen 12-12:30 fele. Előtte en adtam 'tizorait", de az egy gyumipure v egy gyümölcs volt. Ebed utan alvas. Alvas utan ő nem éhes. Oviba nem tudom h megeszi e az uzsit. Sztem meg, közösség ereje. Vagy jatszunk itthon, vagy kimegyunk. Naponta 1szer kimegyunk, ha meg szuper napunk van, akkor 2szer is. Este vacsi. Időpont változó. Zuhany, fogmosas,meseolvasas vagy fejbol mondas, msjd alvas 9kr.
2019. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7-8 közt kel.

Reggeli kelés után kb. fél órával. Közben én teszem a dolgom, ő játszik.

10kor indulunk ki. Van, hogy meglátogatjuk apukám, van, hogy játszózunk, van, hogy bemegyünk az oviba játszani, bolt, posta.

Délben ebéd, fél 1től fél 4ig alszik.

Felkel, eszik, indulunk ki. A melegben kint voltunk 8ig is, most a hidegben 7kor bejövünk. Vacsora, fél 9kor fürdés, 9kor fekszünk.

2019. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

7 körül kel, kéri a tejet, megissza. Fél9 körül rendesen reggelizik. Aztán megyünk a városba, ha van intéznivaló, ha nincs akkor játszótérre megyünk minden nap. 11 után hazajövünk, eszik, délben alszik kb 2 órát. Ezalatt az idő alatt mindig csinálok valamit, általában főzök, takaritok. Felkel, Játszunk, nagyon szereti mostanság a puzzlet, kirakókat, épitőkockázunk. Uzsonnaidő.

Aztán 5-kor ujra játszoterezés, hazajön apa is, együtt indulunk. Lent vagyunk kb fél7-ig, vacsora, fél 8-kor fürdés, kéri a tejet, fél 9-9re általában alszik.

2019. szept. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!