Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1év körüli gyereketek mivel...

1év körüli gyereketek mivel játszik?

Figyelt kérdés

Mi az a játék ami leköti?

Ajándékon gondolkodok 1 éves kisgyereknek de fogalmam sincs mi az ami tényleg hasznos lenne..



2019. szept. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Van pár dragabb játéka amivel kb 3 percig elvan. És akkor kap egy db zsepit vagy zoknit vagy csokipapirt es azzal 45percig jatszik :) Nyugodtan kerdezd meg az anyukajat minek orulnenek. Mi most 1 eves szulinapjara teli meleg ruhakat es mesekonyvet mondtunk csaladtagoknak.
2019. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Van egy felejthetetlen történetünk. Egyéves szülinapjára az unokatesómnak egy ilyen fisher-price mindentudó valamit vittünk, így csörög, úgy zörög, hú de nagyon fejlesztő játék. A gyerek egész délután le se sz...ta, viszont talált egy pingponglabdát. Egyetlen hangja sem volt egész álló délután, mert csak és kizárólag azzal játszott.

Akkor én egy életre megtanultam, hogy tök feleslegesek ezek a csillivilli izék. Kérdezd meg a szülőket, de pelenkával, téli ruhával, általuk használt babafürdetővel, jó puha törölközővel vagy pléddel nem tudsz mellélőni. Szerintem.

2019. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. 14 hós fiam kedvence a szelektíves flakonok hurcibálása és a porszívó zsinórjának rángatása. Amúgy ami játék és szereti az a dömper, kiskocsi, amit húzni tud, vagy tolni. És bele tudja pakolni amit akar. Aztán kipakolni. Főleg a plüssöket szállítja így és a végén megöleli őket. :D
2019. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki való mesekönyv, nagyon sokáig leköti. Fényképalbumot imád lapozni és nézni a képeket. Például megkéred a szülőket hogy küldjenek át képeket(ha neked nincs) családtagokról,a babáról, háziálkatokról stb. kinyomtatod és telerakod az albumot. Lehet nem egy hasznos cucc mint pl. egy pulcsi de ötletes, személyes és el van vele a pici.
2019. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk-imádja kipakolni az zoknijait az kosárból, a műanyag dobozokat a konyhaszekrényből, és a pet palackokat a szelektív kukából 😂😂
2019. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!