Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli, nem bölcsis...

Két év körüli, nem bölcsis gyereketek mennyit játszik egyedül?

Figyelt kérdés
Mennyire normalis hogy az en gyerekem kb semmit? Kepes ra, sokszor elofordul, de osszessegeben nem bir leszallni rolam. Egesz allo nap nemhogy egy legterben vagyunk, de meg kb a testi kontakt is folyamatos. Nem beszel meg rendesen. Ha nem otthon vagyunk elvan teljesen, de itthon nem kepes lefoglalni magat. Ez tok normalis? (Nem jar bolcsibe)
2017. júl. 7. 08:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Es foleg: hogy tudnek ezen valtoztatni? Hogyan mutassam

meg neki hogy hogyan kell jatszani?

2017. júl. 7. 08:14
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem normális, akkor a gyerekem sem normális. ;)

Egyébként őt azért se lehet egyedül hagyni, mert a tökéletesen gyerekbiztos lakásban is képes megtalálni a veszélyes pontot. Tegnap felállt a felfordított flexi lavórra és arról zanyált egy óriásit úgy, hogy fél méterre álltam.

2017. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális. csak az 5éves státuszon (ha jól emlékszem) lett elvárás, hogy hosszabb időre (a hosszú alatt 25-30 perc értendő!) elvan egyedül.

ebben a korban 5-10 perces önálló játék is teljesen normálisnak számít.

2017. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jezus, remelem annal hamarabb is megtanulja..

Amuy azert is erdekes mert o regen kb egesz nap eljatszott magaban. Amikor kicsi volt (kb 8 honapos kora kornyeken volt a legjobb). Es most ez fokozatosan egyre csak romlik. De kb fel eve van az hogy nem bir meglenni kulon legterben.

2017. júl. 7. 08:37
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
21 hónapos. Mikor jó napja van és nem nyűgös(ez szerencsére nagyon ritka) teljesen elvan, akár 1-2 órát is. De érdekes mikor lemegyünk a játszóra, na ott nem megy messzire mellőlem, mindig kell hogy lássa hogy ott vagyok. De amúgy nem lóg rajtam csak estefelé mikor már nagyon fáradt. Ő szeptemberben kezdi a bölcsit, remélem megtartja ezt a jó szokását. ;)
2017. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém órákig el van egyedül, persze felügyelet melett.
2017. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Rám mindig azért néznek ufóként, mert fiam pici korától képes akár 1-2 órát is eljátszani a szobájában. AMíg délelőtt megfőzök pl. Igen, ezt 2 évesen is így csinálta.

Mindenki mondja, hogy milyen mázlista vagyok, hogy ilyen a fiam.


Szóval:

1. az a "normális", nincs el egyedül

2.Ezt nem lehet "tanítani", ez veleszületett dolog, hogy milyen természetű.

2017. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Én lányom is bármeddig eljátszik egyedül. Sőt, másfél éves kora óta, amikor a kistesója született, este egy mukk nélkül eljátszik, olvasgat vagy bármi, amíg a kicsit altatom, pedig ez akár fél óra is lehet. Olyan édes, tudja, hogy ilyenkor csöndben kell maradni, és szépen kivárja a sorát :)
2017. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk kb az van ami az 5ösnél, pont két éves kislány. Simán el tud lenni alapból, de ha valamiért nyűgös, rossz napja van akkor nem.
2017. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha tenyleg karakter kerdese akkor o most hova tartozik? Mert mondom, igy indult o is..:):(
2017. júl. 7. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!