Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek vajas kenyér...

Kisgyereknek vajas kenyér vacsorára. Szerintetek nem fura?

Figyelt kérdés
Tudom semmi közöm hozzá ki mit ad a gyerekének, de nekem fura, hogy egy ismerősöm szerint a fia vajas kenyeret szeret vacsorázni simán minden nélkül,mert imádja a bords eve margarinnak az ízét. Néha tesz neki mellé uborkát, paprikát. Kiskoromban mi is ettünk még zsiros kenyeret is, de azért nem alig 2 évesen.
2019. okt. 1. 20:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
87%

Imadom a margarinos kenyeret vegetaval 😝


A kerdezo meg soha nem jart meg egy gyerek kozeleben se, nemhogy sajatja lenne 😂👍

2019. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

Csupaszon már én sem eszem, de gyerek, ha az kell hagy egye. Az még merészebb, hogy a fiam nagyon-nagyon ritkán iszik vízen kívül mást, szóval csupasz margarinos kenyér (még csak nem is vaj, mert az annyira nem finom szerinte) és víz a vacsi. Szintén 2 éves.

Aztán van, hogy a vacsi 3 szelet sajt meg egy nagy pohár banán turmix. Normális keretek közt tudják ők mire van szükségük.

2019. okt. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

Imádom a sima vajaskenyeret. Nyami.

Képzeld a fiam kedvence piritóskenyér kechuppal és sóval. Borzasztó ez a gyerek nem?

2019. okt. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%
Hat, én évekig kenyérhéjat vacsoráztam mustárral vagy tv paprikával. 😁 Anyu nem szerette a kenyér héjat, mindig levágta és félretette a maradék kenyérrel együtt zsemlemorzsanak. Én meg rendszeresen kiszedtem a kenyérhéjat-kinek szárazabb volt, annál jobb- és azt ettem
2019. okt. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

Na az enyém meg kenyeret nem eszik, sem kiflit sem zsemlét sem semmilyen pékárút.

Virsli felvágott csak magában, a kenőm@jast lenyalja a kenyérről.

Van olyan, hogy bárminek örülsz amit megeszik a gyerek, csak egyén már! 😊

2019. okt. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanmar... Mi lenne a kerdezonek a helyes vacsi? Hiszen egyértelmű... Zoldseg, teljes kiorlesu pekaru, magvak,csirkemell..vaaaagy főtt kajcsi vaaagy nem látott még gyereket közelről es bebietelen tartaná..


Na nalunk a potvacsi ami csak vajas kenyer lehet.. Minden nelkul. Mikor vacsizik, de nem eleget mert menni akar jatszani.. Hiaba figyelmeztetem h kesobb nem lesz. Aztan persze lefekveskor sír h ehes.. Na akkor mar nem adok terulj terulj asztalkamat, sima vajas kenyer. Ha ehes megeszi ha csak nyavog.. Akkor sem fogom a fejem, h dobhatom ki...

2019. okt. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
57%
Mi ebbe a fura?😅😅Unatkozol vagy mi?
2019. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

A fiam hónapokig üres tésztát evett vacsorára. De volt olyan időszaka is, amikor ebédre és vacsorára is kizárólag sajtot répával.

8 éves és visszasírom ezt az időszakot. Ma konkrétan fél pohár joghurtot reggelizett és egy db üres kiflit vitt tízóraira, mert csak az a jó.

2019. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szeretné,nem enné meg.Milyen finom jó kis kakaóvsl.😋🥐🥛Nem is értem mi a baj.Meg egyáltalán te mit szolsz bele?!
2019. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is van, hogy vajaskenyeret vacsiznak a gyerekek. Napközben kapnak főtt ételt, mi baj lenne ezzel???
2019. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!