Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek vajas kenyér...

Kisgyereknek vajas kenyér vacsorára. Szerintetek nem fura?

Figyelt kérdés
Tudom semmi közöm hozzá ki mit ad a gyerekének, de nekem fura, hogy egy ismerősöm szerint a fia vajas kenyeret szeret vacsorázni simán minden nélkül,mert imádja a bords eve margarinnak az ízét. Néha tesz neki mellé uborkát, paprikát. Kiskoromban mi is ettünk még zsiros kenyeret is, de azért nem alig 2 évesen.
2019. okt. 1. 20:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne baj? Ezt nem értem. Rendes vacsora, ha szereti akkor semmi gond nincs vele.
2019. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
77%

“Nem eszek ilyeneket” Tehát nem eszel szendvicset? Mert ez az, csak lényegében a felvágottak és egyebek nélkül.😀 De sajnálom a gyereked, ha azért nem adsz neki valamit, mert te nem szereted.

Egyébként amióta az eszemet tudom, pár éves koromtól az üres kifli volt a kedvencem. Minden nélkül. És még mostanában is szoktam csak úgy magában enni.😀

2019. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Na de akkor sem adnád, ha ő azt kéri?


Az én gyerekem rossz evő volt úgy 8 éves koráig, de a vajas kenyeret megette bármikor. Felvágott nem kellett rá, csak paprika. Amikor kisiskolás volt, naponta vajas kenyeret kellett csomagolnom neki paprikával.


És az, hogy te nem eszel ilyesmit, az baromira nem számít, ha gyereked van. Én sem ettem meg soha a tejbedarát - pfujj - , aztán volt egy időszak, amikor minden este azt kellett főznöm neki.

2019. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!