Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy óvodás gyereknek van...

Egy óvodás gyereknek van biztosítása?

Figyelt kérdés
Baleseti, betegségre, ilyenekre. Vagy kötni kell külön? Iskolában van, azt tudom.
2019. okt. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Betöltött 3 éves kortól. Nem szeretik az intézményben reklamozni, inkább megköttetik veled a fizetőset, de van állam általi biztosításuk, ami ingyenes.
2019. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ha kötsz van. Egyébként nincs. Suliban sem.
2019. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem olyan biztosítás van ami automatikusan beveszi a babámat mint biztosított. Így ahogy megszületett neki már volt biztosítása. 🙂
2019. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mi kulon kotottunk neki biztositast az oviban. Rossz erre gondolni mert kellett is oviban torte el a kezet
2019. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

2!


De van neki. Minden 3 és 18 év közöttinek van. Ovisnak is, iskolásnak is. Mivel minden intézményben van aki propagálja az extra biztosítást és ezért jutalékot kap, nem szólnál, higy amúgy van ingyenes állami, az mellé veszed meg az extrát. 5 éve iskolában dolgoztam, az iksolatitkarra ketten inteztuk: több mint 30e volt fejenként a jutalékunk

2019. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!