Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyermeked (kisfiú)...

4 éves gyermeked (kisfiú) mekkora ruhákat hord? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lesz 4 éves a kisfiam.


A 104-es/3-4 éves ruhák már hosszban nem igazán jók, csak 1-2 db, de a 110-es/4-5 éves méretezés meg leesik róla.


Nem találom az arany középutat.

107 cm, de elég vékony (14-5kg), derékban még a 104-es nadrágok közül is van, ami jó bő rá, de hosszra meg ugye már nem az igazi...

Most kezdte az ovit, a csoportjában konkrétan 3 kisfiú van, akinek hasonló az alkata, pedig 17 kisfiú van.

Mindenkinek akkora hasa van, meg jóval erősebbek is...


Ti hol vesztek ruhákat?


2019. okt. 6. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is más alkat. Most lett 4 éves, 111 cm és 16,5 kg. 110es ruhákat hord. Mondjuk nem igazán pocakos, átlagos testalkatú szerintem. Nadrágokkal bajban vagyunk, mindenképpen állítható derekút. Ha van akkor F&F nadrágok de mostanság elég gyatra nálunk a választék fiú ruhák terén. A H&M-esek még bővebbek.. sokszor Losan, H&M-esnél kevésbé bő szerintem de legszűkebbre kell állítani azt is.
2019. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
122eseket. Pólóból még volt egy két 116os amit hordott.
2019. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
104est hord, de ő csak 100 cm, 15kg. Néhány nadrág még így is leesik róla.
2019. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

110-es nadrágokat hord, és húzok bele gumit, szinte mindig szükség van rá.

Én már a derékméretet nem is figyelem, hosszra legyen jó, mert esélytelen, hogy olyan vékonyabb gyerekre valót találjak, mint az én fiam.

2019. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állithatós nadrágot veszek neki,ami nem olyan farmer abba húzok gumit (talán terhesguminak hivják a méteráruban). Melegitőkbe is húzok gumit, a megkötősök csak nehezitik a helyzetet. Sajnos az ülepén még mindig látszik hogy nem a mérette, de hosszra az a jó. Vékony testalkatú (nekem már 7 éves 125 cm, 22 kg 122-28-as ruhákat hord)
2019. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Hol vásárolok? Újat általában a Pepcoban, Lidl,Aldi - hamar kinövik, nem érdemes drágát venni.

Márkásabbat használtan szoktam venni helyi fb csoportból, már tudom kiknek van hasonló testalkatú gyereke, ők már fűztek bele gumit (csak jó állapotút veszek, új árnak kb. harmadáért)

2019. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
H&M-ben és F&F-ben a legtöbb farmernek és vászon nadrágnak állítható a dereka belül. Szabadidőből az F&F szűkebb, vagy esetleg Pepco, ott is szűkebbek kicsit.
2019. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Meg fogom nézni a H&M-es ruhákat, nálunk nincs, a legközelebbi is 90 km, de szoktunk arra járni.


F&F tényleg nem volt rossz, van pár ruhánk onnan, de szerintem romlik a minősége.


A pepco meg... nem is tudom, erősen játszósruha szint, szerintem, többször csalódtam, így mellőzőm, de lehet benézek, hátha változott.

2019. okt. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!