Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúnak játékkonyha?

Kisfiúnak játékkonyha?

Figyelt kérdés

Láttam a neten, hogy van ilyen. Nem furcsa?

Ti engednétek, hogy a fiatok ilyesmivel játsszon? Vagy plüssökkel vagy kreatívkodjon (nyilván barkácsolás, gyurma oké, de mondjuk őszi levelek gyűjtése?) Rászólnátok, ha mondjuk, virágot rajzol? Kapna babát? Hol ebben a hatàr?



2019. okt. 10. 16:24
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A ház ahol élek, a páromé, és az örököse a fia meg a lányom lesznek. Én itt nem rendelkezem a tulajdonosok tárgyairól.
2019. okt. 10. 19:52
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Bakker te nem vagy komplett 😀😞

Mar miert ne jatszhatna majd vele ha akar??? Oke 3 honaposnak nem adok kisautot de kesobb igen.

Ha mar most tiltod az k8hat a kapcsolatukra majd .. nagyon rossz tesverek lesznek ezt garantalom


Szegeny Vekerdy ezt akarta kiirtani a szulokbol ... A gyerek gyerek. A szabad jatek fejleszti igazan nem a allando korlatozas

2019. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Játszhat, ha a másik itt van és odaadja. De most ez mellékvágány, azért írtam, hogy "megnézheti", mert azok az autók nem kisgyereknek valók, szétrágja, lenyeli stb.
2019. okt. 10. 21:01
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

fú, te figyelj, megijesztelek, én lány vagyok, van egy öcsém, de ugye mindenkinek mindig mindenből ugyanolyan kellett, mint a másiknak van, úgyhogy mi két póniszettel, két kismotorral, két autóversenypályával, két főzőkészlettel, két gyurmával, és két, mai fejjel irgalmatlanul giccses rózsaszín plüssmedvével nőttünk fel (a medve védhetetlen, de akkor nagyon szépnek tűnt)

ennek a szégyenteljes, liberális nevelésnek a hatása, hogy én, a lány, húszévesen autót vezetek és nadrágot hordok, az öcsém, a fiú, viszont 17 évesen főzni merészel, és virágot ültet! (mert ő tud. én csak virágot ölni tudok) (és közben ruhaterveket cserélgetünk, mert együtt fogunk márkát alapítani, befutunk, és híresek leszünk)

szóval meg ne engedd a fiúnak a babakonyhát, tanulják csak meg a helyüket a világban, a férfi a világ ura, a nő meg arra van, hogy kiszolgálja a világ urát, nehogy már véletlen bármelyikből is független, önálló teremtmény váljon, ami túléli önmagát a másik nélkül is.

jesszus.

2019. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

MIVAN:DDDDD

Első kiégés:

"Vagy plüssökkel vagy kreatívkodjon (nyilván barkácsolás, gyurma oké, de mondjuk őszi levelek gyűjtése?) Rászólnátok, ha mondjuk, virágot rajzol?"

Nem Kérdező, egy fiúnak csak fa kardja, játékpisztolya és vadászjelmeze lehet! Plüss még a polcon se, hát milyen gyerek lenne belőle?! Oviból azonnal kivenni, ha a levélről csinálnak lenyomatot, vagy őszi faleveleket gyűjtenek, hát milyen buta óvónő szervez ilyet?

Második:

"Nálunk az apja nem pelenkáz, mert bojkottálja a mosható pelenkát, de ez más kérdés, sétàlni volt már, hogy vitte babakocsival, ha dolgoznom kellett" Elvitte sétálni?! Egy apa a saját gyerekét? Ez most komoly? Remélem a városotokban szobrot emeltettél, és utca lett róla elnevezve eme hősi tett után (de gondolom ez csak pár alkalom volt, hiszen az Embernek otthon nincs feladata, sem dolga). Szólok is mindjárt a férjemnek, hogy ő hiányzott a férfinevelőből, amikor ezeket tanították, merthogy ő simán felkelt éjjel megetetni a 4 hetes gyereket anno, hogy én alhassak kicsit többet, sőt, még át is pelenkázza a mai napig bármikor, és még sétálni is elviszi naponta (amikor a reggelit/tízórait hozzák). Sőt, mondok jobbat! Van, hogy még a vacsorát is a férjem főzi/süti, ha éppen úgy van. És heti 2-3 alkalommal bizony "úgy van".

2019. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Kicsit túltoljátok. Nem vagyok konzervatív beállítottságú, a hàzimunkát meg felesben csináljuk a párommal, mindent csinàl ő is. A gyerek valóban inkább velem szokott lenni.

A szakmám sem nőies, vezetek autót, nem mániám a régi családmodell.

Nekem csak szimplán szokatlan volt a játékkonyha, azért kérdeztem. Nem nagyon láttam közelről gyereket, amíg a páromat meg nem ismertem, illetve 2 van a tágabb családban, és igen, itt a fiú az autókat szereti meg az aktuális rajzfilmek harcos hőseit. Ajàndékozásnál meg a lány unokatesó lànyos, a fiú fiús cuccokat kapott és ezek utàn is érdeklődött.

Ezért kérdeztem.

2019. okt. 12. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!