Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lett szobatiszta a...

Mikor lett szobatiszta a gyermeketek?

Figyelt kérdés

Leirnátok h mikor lett szobatiszta a gyermeketek? és h hogy alakult ki nálla? milyen modszert alkalmaztál? és h fiu vagy lány a gyermek.

köszi a válszokat előre is.


2010. júl. 16. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia ez én kisfiam 27 hónapos most már csak éjszakára van rajta pelus nappal ügyesen szól de sokat számított szerintem,hogy zenélős bilije van próbáljátok ki hátha nektek is beválik tescóban vettük 1000ft körül van először vizet tettünk bele és megmutattuk neki hogy így zenél majd ha belepisil hátha neki is fog tetszeni!Sok sikert és kitartást!Üdv
2010. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lány és 3 éves és 1 hónaposan lett egyik napról a másikra. Nem igazán volt "folyamat". Most érett meg rá. 2 hétig biliztünk, azóta WC szűkítő.
2010. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztatást! lehet beruházunk egy zenélős bilibe ha nem is olyan drága a tescoban. mert minden hangos játék, és zenélős bejön neki, na hátha.


én sem erőltetem nálla a bilizés dolgot. na remélem mire oviba kerül leszokik a pelusrol.


köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 17. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!