Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem érdekli a sajat...

Miért nem érdekli a sajat gyereke?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott engem es a gyerekünket egy masik no miatt.

Nem szerelem gyerek, igazából szexkapcsolat volt es teherbe estem, ezert megpróbáltuk együtt.

En akartam a gyereket, a párom nem. Születés utan természetesen szerette már.

Fel évvel ezelőtt megismert egy nőt.

Akkor tudtam meg amikor elkoltozott otthonról.

A megismerkedésük utan 3-4hettel mar kulon költözött.

A gyereket az elejen 1-2 naponta latogatta. Aztan egyre ritkábban.

Másfél hónapja összeköltözött a nővel és azóta nem jött a gyerekhez. Gyerektartast fizet, de a kisfiú sír utana.

Amióta nem látogatta en üzentem neki, tehát tud róla hogy hiányolja de nem érdekli es azóta sem jött.

Mi lehet benne?

Ennyire szerelmes hogy a sajat gyereket eldobja?

Mit tudnék tenni, hogy a gyermeknek segítsek?


2019. okt. 27. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Öleld át és puszild meg. Mondd meg neki, hogy tudod, hogy hiányzik apu, de ő nem tud vele lenni, és nem tudni, mikor fog tudni!

Ennyi. Többet ne mondj róla, és ne ígérj neki olyan dolgokat, amikbe belesülhetsz, ha nem úgy alakul. Az élet megy tovább, erre kell most a kisfiadat felkészítened!


(Azt már csak zárójelesen jegyezném meg, hogy a kisfiad igényelne egy felnőtt férfit, aki FÉRFI, akire felnézhet, akiben megtalálhatja AZ APA-mintát. Úgyhogy ha módodban áll, pasizz, de ne minduntalan szerezz egy másik "apát", ne ez legyen a fő cél, mert akkor könnyen cseberből-vederbe eshettek mind a ketten!)

2019. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
A faszi nem szeretett téged, csak úgy volt vele, hogy mégiscsak tőle szülsz. Ami ugye elég nagy hülyeség volt. Most meg talált valakit akit szeret. A ferfiaknak nincsenek ilyen szentimentális nyavalyái, mint a nőknek, mármint a gyerekkel kapcsolatban. Szerintem ezen abszolút nincs mit csodálkozni. Pedig nő vagyok én is, meg anyuka. Ezt a szitut magadnak csináltad. Meg kellene már lassan érteni a nőknek, hogy gyerekkel pasit megfogni nem igazán lehet.
2019. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Eleve nem volt tervezett gyerek, ráadásul ő nem is akarta. Utána meg azért szerette meg, mert mégiscsak a fia, a vére. De nem volt boldog, nem veled képzelte el az életét, ezért jött össze mással. A kapcsolatotok csak erőltetés volt a gyerek miatt. Ezen nincs mit csodálni, egy férfiban nincsenek meg azok az erős kötelékek, mint egy nőben, pláne ha nem is akarja a gyereket. Szegény gyereket sajnálom csak, hogy egy ilyen "kapcsolatba" született. Nem lesz könnyű neki, légy mellette, támogasd. Sok egyedülálló anya van sajnos, de vhogy mégis boldogulnak.
2019. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd a francba. Nem ér annyit. Te szeresd a kisfiad és egy idő után nem fogja majd hiányolni. Tudom nehéz most de hosszútávon jobb lesz mint vele maradni hidd el.
2019. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés:"Miért nem érdekli a sajat gyereke?"

Valasz: "En akartam a gyereket, a párom nem."


Nem atomfizika ez.

2019. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
A helyzet az, hogy ezt saját magadnak köszönheted, remélem tisztába vagy vele.
2019. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

"Mi lehet benne?"

Komolyan nem értem mit nem értesz. Nem kelletek neki. A gyerek sem kellett, csak addig, amíg unatkozott és jobb dolga nem volt. Te meg nyilván kapható is voltál mindig a szexre.

Most szerelmes is lett, egyértelmű kivel akar lenni. Nem kötelessége a gyerekkel tartani a kapcsolatot.

Nyilván a gyereknek úgy adod majd elő, hogy az apja a szemét, pedig itt te vagy az, aki saját szakállára cselekedett.

2019. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne tegyél már úgy, mintha ez egy komoly kapcsolatban fogant gyerek lenne, akit mindketten vártatok.

Szültél egy szexkapcsolatba, gratulálok, vállald a következményeit.

2019. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy a gyereke fontosabb neki mint egy jott ment nő.

Meg ha ennyire nem szeretett miért lett volna velem a születése utan egyutt masfel évig?

2019. okt. 28. 09:28
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de nagyon butának tűnsz...
2019. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!