Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a teendő ha bekakil egy 10...

Mi a teendő ha bekakil egy 10 éves?

Figyelt kérdés
Fogorvoshoz mentünk volna ma, de mivel még a költözésünk előtti régi fogorvoshoz, orvoshoz és sokmindenhez jár a család, ami az új helytől 70 km-re van (anya nem akar az új városban váltani). Még mielőtt elmentünk volna ma a fogorvoshoz, benéztünk a régi házhoz és ott elment kakilni. De mielőtt a wc-re ült volna már sikerült becsinálnia a bugyijába és a nadrágja is tiszta olyan lett. Üres a régi ház, váltóruha 70km-re van és menni kéne a fogorvoshoz is időre. Ilyenkor mi a legjobb teendő?

2019. okt. 28. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi le, kukába, anélkül el egy boltig, ahol venni másikat.
2019. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beugrani a kínaiba és venni egy bugyit meg egy nadrágot.
2019. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat, akkor beugrunk a boltba, sajnos már így is késésbe vagyunk de akkor nem tudunk mást mit tenni.
2019. okt. 28. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasmenése van, nem biztos, hogy nem fog megismétlődni a nap folyamán. Az én gyerekeimen is átment pár hete ilyen fosós-hányós vírus, amikor a sulis sem ért ki a vécére...
2019. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Kiírni a gyakorira....

Egek.

2019. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Venni valahol másikat..


Itt is hányós fosós van most

2019. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem és magát is lehányta a 4 évesem. Taxiba nem engedtek beszállni, volt még egy óra a boltok nyitásáig, nem akartam kivárni a mosdóban. Förtelmes szagunk volt, és hát a látvány..


Jöttek értünk rokonok, amíg lementünk magamhoz szorítottam, hogy csak a szagunk érződjön..


Nem vagy egyedül!

2019. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehet életképtelen valaki...remélem nem ülsz nég mindig ott arra várva, hogy valaki megírja, hogy vegyél a legközelebbi boltban egy másik bugyogót.
2019. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Jol megverni
2019. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!