Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korban szívódik fel...

Hány éves korban szívódik fel az éranyajegy (hemangioma?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Neked azt nondták,hogy fel fog szívódni?Nekem a 1.5 éves babámnak van a homlokán,elég nagy,de halvány.Születése óta ott van.Én igaz nem kérdeztem még rá senkinél,hogy fel fog-e szívódni,de nekem több helyen volt,van amelyik egyszer csak elmúlt van amalyik azóta is megvan.Nem zavarnak mert kicsik.Sokat nem segítettem bocs!
2008. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A babádnak kidudorodik? Nem tűztfoltja van?

Igen azt mondták, most 9 hónapos, de még megvan neki. Van egy nagy a karján és egy kisebb a fején. Neki születése után jött ki, és egyre nőtt.

2008. nov. 18. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiamnak a BCG oltás helyén alakult ki a születése után. Kidudorodik neki is. Azt mondta a doktornő, hogy időnként (mondjuk fürdetéskor) finoman meg kell nyomni ujjbeggyel. El fog múlni állítólag 1 éves kora körül.
2008. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A nővéremnek is van a combján. Ahogy nőtt egyre nagyobb lett és sose múlt el, pedig már 30 éves.
2008. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem azt mondta a gyerekorvos hogy 1 éves korára múlik el.
2008. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Az én kislányomnak a fenekén van.3 éves korára mondták,igaz már 5éves,de már alig látszik.

Ismerek olyat is akinek nagyok kidudorodós volt és szépen elmúlt 3-4éves korára.

2008. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%

Hemangiómát időben megkell mutatni a legjobb orvosnak Magyarországon aki prof. dr. Tasnádi Géza.

Az Én kisfiamnak csak egy tűhegy nagyságú piros folt látszott amikor megszületett.

Hirtelen megnagyobbodott dió nagyságúra.

Ha időben a doktorúrhoz kerülünk lefagyasztotta a volna és a nővekedeés megáll.

Lézerrel is kezelik a hemnangiómát, ami nem fáj a gyerekeknek.

Azt javaslom mindenkinek minél előbb vigyék szakemberhez, merta a háziorvosok csak azt mondják majd elmúlik.

Dr. Tsanádi Géza elérhető a Heim Pál kórházba, illetve a Kelen kórházba(én inkább ezt javaslom.

Jó egészséget mindenkinek, és a szülőknek kitartást!

2009. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amint észrevettem, vittem a Heim Pálba (kb. 6 hetes volt), el is kezdték fagyasztani, ennek ellenére kb. 1 éves koráig folyamatosan nőtt. 3x2 cm-es, most 1,5 éves. Azóta kb. változatlan, de 3-4 havonta most is járunk. Azt mondják, hogy 5-6 éves korára várható, hogy elmúlik. Ha nem, akkor jöhet a műtét.
2009. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!