Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mennyire normális az...

Ez mennyire normális az éranyajegyeknél (hemangioma)?

Figyelt kérdés
Kislányom 2éves.Van 2db éranyajegye,egyik a szemhéján,másik a fenekénél(ánusza felett)Voltunk tavaly bőrgyógyásznál,akkor azt mondták,hogy már nem fog neki tovább nőni,majd szép lassan visszahúzodik neki.Nőni tényleg nem nő neki,de nem is húzodik visszafelé.Ami idegesit nagyon,hogy a fenekén lévő éranyajegy időnként mintha sérült lenne a felülete,pedig ovatosan és csak is popsitörlővel törlöm a fenekét.Ez normális?Más nak is szokott ilyen lenni?Viszem most is hétfőn a kórházba megmutatni(Heim pálba hétfői napon foglalkoznak az éranyajeggyel)
2011. máj. 18. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak a popsiján volt, de jártunk fagyasztó kezelésre a Heim Pálba, és már el is múlt.

Születésétől nőtt neki, másfél évesen már nem látszódott.

Mindenképpen kérjél kezelést szerintem, mert nem biztos, hogy magától felszívódik.

Jó nagyon az a doki a Heim Pálban, nem fogsz csalódni (Tasnádi Géza).

2011. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam fél éves. 6 hetes kora óta járunk vele Pestre kezelésre a Tasnádi professzorhoz. Gondolom ti is hozzá mentek a Heim Pálba. Nálunk az arcán van, oldalt, a füle és a szeme közt félúton. Igazából nekünk is pirosabb néha, de sérültnek nem tűnik. Nagyon jó szakember egyébként, és nagyon aranyos. Biztosan kezeli majd nektek. Eddig nem is voltatok vele orvosnál? Nálunk mondta a háziorvos hogy nem kell vinni kezelésre, majd megnő, és elmúlik, de olvastam hogy ha időben elkezdik a kezelést nem nő meg akkorára, így nem hallgattam rá. Szerencsére. Így is nehezen akar leállni. Szerencsére nem nagy. Ha nem vittük volna már biztosan rosszabb lenne. 6 héttel a kezelés után mindig elkezd rohamtempóban nőni. Nálatok mikor állt le a növekedés? Ne haragudj hogy faggatózok, csak ti már előrébb jártok. Olyan aggasztó tud lenni. Mondjuk ennél nagyobb bajunk sosem legyen. További szép napot!
2011. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

off én nem tudok hozzászólni, de ezt találtam. remélem segít

[link]

2011. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nekünk 4 kezelés volt, kb így: 7 hetesen, 4 hósan, 10 hósan, 14 hósan, de közben nem nőtt szerencsére.

Viszont 7 hetesen nagy volt, nagyon piros és nagyon kidudorodó.

2011. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltunk tavaly pont 1 éve a Heim Pálba vele,akkor egy dokinő nézte meg(utólag hallottam a Tasnádi doktor úrról)De ő ott van még?Én most ahogy utána néztem a neten nekem már csak azt dobta ki,hogy magán kórházban dolgozik a Kelen kórházba.Ha ott van a Heim Pálba,kell hozzá időpontot kérni?Hogyan érem el?Mely napokon.Nekünk 6hónapos kóráig nőtt(kopp-kopp nem túl nagyok)Fenekén és szemhéján kb borsófej nagyságú.Aztán most stagnál neki már egy ideje(megállt a nővekedés)és várom,hogy vissza fejlődjön.....Régi házi orvosunk azt mondta a nyakához a rozsdás bőköt,ha 2éves korára nem húzódik vissza....Hol a rozsdásbőkö????:D Csak viccelek.Szóval a házi orvosok nem értenek hozzá:S:(

2011. máj. 18. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
2. Nálunk mg az a baj hogy 6 hetesen szintén nagyobb volt, és kidudorodó. Aztán a kezelés után a dudor lement, és elmúlt a pirosság, viszont a szélénél újra nő mindig ,patkóm alakban az eredeti helye körül. Csak pár hétig szebb a kezelés után. De most már csak leáll valamikor. Időszerű lenne legalábbis :( Köszönöm hogy írtad.
2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én úgy tudom van a Heim Pálban is, de azt nem tudom hogy tudsz hozzá ott időpontot kérni. Mi a Kelen kórházba járunk, de csak először kellett fizetnünk, mert utána már lézerrel kellett kezelni az agresszív jellege miatt, és az már ingyenes. A Heim Pálban túl hosszú lett volna a várakozási idő, és engem már nagyon aggasztott. Viszont ha gondolom elküldöm neked a számát ha személyesen szeretnél vele beszélni.
2011. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok

itt tudsz időpontot kérni, úgy tudom, máshogy nem is fogadják a betegeket, kizárólag időpont alapján


[link]

2011. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitségedet!:)

Megkérdezhetem,hogy mennyit kellett neki fizetni a kelenbe?Ha nem vagyok túl indiszkrét.A Heim Pálba is kell neki fizetni?

2011. máj. 18. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Heim Pálban nem kell fizetni.

(1.vagyok)

2011. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!