Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem beszél a gyerek?

Miért nem beszél a gyerek?

Figyelt kérdés
Elmúlt 3 éves oviba jár, szavakat mond, mindent megért,megcsinál. Mondatokban nem beszél, csak Én értem meg mit mond.
2019. nov. 8. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom logopédus felmérte, vagy kértek szakszolgálatnál vizsgálatot. Erre ők tudnak válaszolni, nem mi..sok oka lehet.
2019. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem volt, érdemes logopédushoz eljárni vele. Egyik barátnőm kisfiának az segített. A játékos foglalkozások után hirtelen látványos volt a fejlődés.
2019. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem vitted sehová? Meg kell nézetni, utána véleményezik, talán sni kódot is kap és minimum az ovis logopédus foglalkozik vele, bár azért ide több kellene szerintem, magán fejlesztésre is elvihetnéd.
2019. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedden nézi meg logopédus
2019. nov. 8. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos fogyatekos
2019. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
5-ös de kedves. Maximum beszédfogyatékos, de sok minden más is lehet.
2019. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat fog segíteni a logopédus. Mivel mindent megért nagy gond nem lehet. Kaptok majd otthonra is jó kis feladatokat , esetleg tsmt torna jó szokott lenni beszédindításra! Azt pedig a helyi szakszolgnál. Első voltam.
2019. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett azóta a gyerekeddel?
2021. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!