Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél-2 év közötti gyerekeike...

Másfél-2 év közötti gyerekeiket reggeli előtt, vagy után öltöztetitek?

Figyelt kérdés

Az okát is szeretném tudni, miért pont akkor?


Pizsamáról-játszósruhára gondoltam.


2019. nov. 12. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Utána


Ígx szoktuk meg


Éhesen nem szeret öltözni, plusz ha utàna elmegyünk, alkor tuti nem az elmenős ruhát keni össze

2019. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk előbb reggelizik.Az oka meg, hogy éhes, így reggeli után könnyebben lehet öltöztetni, meg ,,közös munkára" bírni:)
2019. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én egészen eddig előtte öltöztettem, de aztán ma elgondolkodtam rajta, hogy tiszta hülye vagyok, mert pizsamát úgyis mindennap újat adok rá, akkor mi értelme reggeli előtt felöltöztetni, hogy utána reggeli után megint öltöztessem át.. Azért tettem fel a kérdést, hogy csak én vagyok ilyen logikátlan? 😁😁😁😁
2019. nov. 12. 08:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy reggel kap tejitalt cumisüvegböl, azt fekve issza, én közben átpelenkázom, leszedem róla a pizsit, nadrágot húzok rá. Nem kap minden nap új pizsamát, felesleges lenne.
2019. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyen picinek, mivel a gyereket rögtön ébredés után pelenkáztam és a pizsije kezes-lábas volt mindenképpen át is öltöztettem rendes ruhába.


Amikor ovisok lettek akkor változott, hogy elmentek Wc-re és csak reggeli után öltöztek át, hogy ha leeszi a ruháját az a pizsi legyen még.

2019. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én lányom már nem iszik tejitalt, meg stb-t hanem rögtön szilárdat eszik. 22 hónapos. És azért van mindennap új pizsi, mert rengeteget iszik éjjel és tiszta pisi minden reggel a pizsamája.
2019. nov. 12. 08:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Én reggeli előtt oltoztetem. Én nem szeretek pizsamaban leülni reggelizni ezért így alakítottam ki a gyerekeknél is.
2019. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Iszkáz baba, korán kel, nem reggelizünk az első alvás előtt. (5 kor kel 8kor vissza alszik)

Ráadásul egy szál bodyban alszik nagyon hamar kimelegszik reggel viszont hideg van a lakásban úgyhogy mi először átöltözünk, játszunk, vissza alszunk és utána van reggeli.

Reggel cici az első szóval nem marad éhen.

2019. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tápszerezik hajnalban/reggel, de ettől függetlenül van, hogy reggelizni még pizsiben reggelizik. Főleg ha le akarom cserélni. Én nem adok rá minden nap újat, csak 2-3 naponta. Ha minden nap cserélném tuti csak reggeli után cserélném.
2019. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel reggelre van kaki, muszáj pelust cserélni, akkor meg nyilván öltözünk. Utána reggelizünk. 😊
2019. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!