Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatom meg az étkezés...

Hogyan úszhatom meg az étkezések közötti snack-et?

Figyelt kérdés

A napi 3x étkezés híve vagyok, de az utóbbi időben rászoktam a nassra... Nem, akarok napi 5x étkezést, ezért szeretnék változtatni.

Hogyan?

A tea gyógyír?

Ki, hogyan bírja ki a délelőtti/délutáni nassolás kihagyását? Nem vagytok éhesek akkor? Mit csináljak, hogy én se legyek az?

UI: Csak, ogy érthető legyek, normálisan étkezem szóval nincs ok a snack-re...



2014. máj. 1. 17:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A legjobb megoldás, hogy meg sem veszed, és akkor otthon nem tudsz hozzányúlni. Amúgy meg ja, igyál sokat, és akkor nem marad a gyomrodban hely.
2014. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akaraterő.

Rágógumi.

Víz.

2014. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a rágógumi nem jó megoldás. A rágogatás beindítja az emésztést, és még éhesebb leszel tőle.
2014. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A "nassolás" ösztönös tevékenység. Az emberi szervezet úgy van beprogramozva, hogy minél több, akár napi 5-6-7 étkezésre van szüksége, minél kisebb adagokban. A modern ember viszont sokat eszik egyszerre, naponta kevesebb alkalommal, emiatt a gyomort és a bélrendszert mindig egyszerre éri nagyobb terhelés, így nem tud egészségesen működni az anyagcsere. Ez ellen védekezne a szervezeted a nassolásra csábító éhségérzettel.
2014. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött a rágó. Ilyenkor ugyanis nem éhes vagyok, hanem a rágás, rágcsálás aga hiányzik.


Amúgy ritkán folyamodok ehhez, inkább olyan nasst választok, ami hasznos. Pl. nyers zöldségcsíkok, alma atb.

2014. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az :) Amikor elkezdesz rágózni még nem vagy éhes, de minél tovább rágod, annál inkább az leszel.

Zöldség, gyümölcs jobb ötlet.

2014. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem, mit mondasz, de én nem szoktam megéhezni tőle. Elnézést...
2014. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem törvényszerű. Általánosságban írtam.
2014. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz napi négyszer-ötször enni? Mint írtad, a tested ezt szeretné.
2014. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert régebben nem úgy ettem (az a "régebben" max 1-2 hete) és akkor pont betudtam tartani minden diétás előírást. Így vagyok beprogrmozva. Nekem ez vált be. De, sajnos vissza tértem eredeti rendszeremhez és nem tudok "vissza állni" :-( Szerintem csak megszokásból. És, ezek a megszokásokon sokkal nehezebb változtatni mint a szülinapi krémesen. Ha, így éltél X ideig...
2014. máj. 1. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!