Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés
nagyeff nevű felhasználó kérdése:

A kislányok sikítása, visítása nem károsítja a hallásukat, vagy a közelükben tartózkodók hallását?

Tudom, hogy örömükben, játék közben visítoznak, sikítoznak, de nem okoz ez a hallásuknak gondot?

nov. 13. 13:29  Privát üzenet  

A válaszok

Ha egész álló nap sikítana, nem tenne jót a hallásának. De egy-egy sikítástól nem lesz nagyothalló.

Érdekességképpen: [link]

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 13. 13:33 Privát üzenet
Nem. Csak a kisfiúké :D

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 13. 13:38 Privát üzenet
Az én egyik fiam kenterbe veri hangerőben és ha akarja, hangmagasságban is játszótéren a lányokat - ettől az én hallásom már totál tropa, de az övé meg túl jó :) (Ugyanis túlhallása van, azért is hangos, mert akkor ne kell másra figyelnie - na meg más se tud :))

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 13. 14:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hónapos kisfiam utálja az apai rokonokat. Könnyes hisztis zokogásban tör ki a közelükben és ilyenkor alig lehet megvígasztalni. Mi lehet ennek az oka és hogyan kezeljem?
Szoktatok vigyázni rokon gyerekere, vagy saját gyerekeitek kis barátaira úgy, hogy nincsenek ott a szüleik? Ilyenkor játszotok ti is velük, ott vagytok a közelükben?
Győrben vagy Sopronban vagy a közelükben gyermek urológus rendel? SOS
Ha a terhesség 4. hónapjától táppénzen vagyok és hosszabb idegig (szülés után is) külföldön tartózkodok attól még megkapom itthonról a táppénzt? Valamint szülés után jár nekem a...
Ha a bejelentett; lakcímkártyámon lévő címem más, mint ahol tartózkodok (nem vagyok bejelentve), akkor is ellátnak a terhesgondozás, szükséges vizsgálatok alatt ingyenesen?
Kismama vagyok. Káros, ha az egész lakásban cigiznek csak abba a szobában nem ahol én tartózkodok? Mi lesz ha megszületik a kisbabám? Nem akkarom, hogy baa legyen.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!